Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mitől van?

Szerintetek ez mitől van?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok és már többször is előfordult hogy begörcsölt a szivem és alig éreztem a balkarom..(balkezes vagyok)

szerintetek ez mi lehet?

milyen betegségre utal?


légyszi komoly válaszokat:S :S


2010. szept. 30. 23:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt igazán csak orvos tudja megmondani,mindenféleképpen menj el orvoshoz reggel!Lehet a stressztől,ha sokat idegskedsz,egészségtelenül táplálkozol stb.
2010. szept. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj csak töki én egy 21/F vagyok...utánna néztem egy hasonló panasznak amikor egy panaszra,orvosi válasz jött...íme:



Mi okozhatja a kar zsibbadását?


Gyakran zsibbad a kezem, a karomban görcs-szerű fájdalom van. Mi okozhatja?

Válasz


Orvos válasza:


Leggyakrabban gerincoszloppal kapcsolatos meszesedés, mely a gyöki idegeket érinti. Ha a bal kézről van szó, a szív eredetű ok is szóbajön. Javaslatunk : reumatológus/belgyógyász vizsgálata javallt.

2010. okt. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha lány vagy akkor a töki megszólítást ne vedd figyelembe....bocsesz ha így van :S:S:S
2010. okt. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Itt egy másik verzió is:


Panasz: ...Kérdésem az lenne lehet ilyen fizikai tünete hogy begörcsöl a szivem? és szívszúrás is lehetséges-e?mert számomra elég rémisztő hogy idegi alapon begörcsöl a szivem! ez halálos is lehet?


Köszönöm válaszát


Üdvözlettel


S.Gergő



Orvos válasza:


Ha valakinek tényleg pszichés alapon "begörcsöl a szíve" az nem halálos. Ezek a tünetek lehetnek pszichésen. Javaslom keressen fel pszichiáter orvost, a pszichés tünetek pontos diagnosztizálása érdekében.

Üdv dr.G.A.

2010. okt. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
infarkus alert!
2010. okt. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%
+t :-)
2010. okt. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Bal kar folyamatos zsibbadása - Orvos válaszol

Súgó


Tisztelt Doktornő / Doktor Úr! Mint a címből is kiderül olyan kérdéssel kerestem meg Önöket, hogy mitől lehet az hogy a bal karom folyamatosan zsibbad? Igazából a zsibbadás nem most kezdődött, mert ez már kb 4 hete folyamatos. A bal lapockámtól indul ki a fájdalom és az egész vállamra, bal karomra kihat. A karomra zsibbadás formájában. Az elmúlt kb 1-2 hétben azt is észrevettem hogy előre a mellkasom bal oldalára is erős hatással van. Volt arra is példa pár napja hogy a teljes mellkassom fájt, zsibbadt! Ülő munkát végzek (számítógépes) illetve elég sokat vezetek. Az első gondolatom az volt hogy egy ideg becsípődött, de ilyen hosszan még nem tartott és ilyen hatásai sem voltak! Kérem segítsenek abban hogy mi lehet ez illetve kihez érdemes fordulnom ha szükséges! Várom mielőbbi válaszukat! Tisztelettel: V. Attila


0000-00-00 00:00:00


Tisztelt Kérdező!


A leírt panaszok alapján elsősorban gerinc eredetű eltérés valószínűsíthető. A tartós ülőmunka, autóvezetés során kényszertartás alakulhat ki a nyaki- és háti izomzatban, emiatt ha ezek megkeményednek, nagyon sokszínű tüneteket produkálhatnak, a fejfájástól a karzsibbadásig. Ugyanakkor nem tudom, hogy Ön milyen idős, de a csigolyák meszesedése, porckorongbántalom, sérv is lehet a háttérben, így első lépésként egy nyaki gerinc röntgen felvétel mindenképpen szükséges volna.


Üdvözlettel: Dr. Szamosi Szilvia belgyógyász-reumatológus


2008-09-14 16:36


Üdvözlettel:


Dr. Szamosi Szilvia, reumatológus

2010. okt. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
fúú te kajak fenn vagy ilyenkor?
2010. okt. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Verkeringesi zavar okozhatja, es feltetlen orvoshoz kell menni!


Amikor erzed a zsibbadast, akkor valto furdot hasznalj, es masszirozast,

de ugy, hogy a sziv iranyaba fogod iranyitani a simitast, tehat a vert visszafele viszed!


Ne ijedj meg, de menj orvoshoz!

2010. okt. 1. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!