Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szeretnétek tudni, hogy...

Szeretnétek tudni, hogy pontosan mikor haltok meg?

Figyelt kérdés
Bocs nem tudom, hogy ezt a kérdést hova kell írni. ha valaki tudja akkor írja már le. Az is írjátok le, hogy szeretnétek e tudni , hogy mikor haltok meg (full pontosan), mért szeretnétek tudni, hogyha igen akkor, hogy szeretnétek megtudni, és ha nem akkor miért nem.
2010. szept. 30. 08:10
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Én szeretném tudni, hogy mindent elrendezhessek magam körül. Az mindegy, hogy hogyan tudnám meg.
2010. szept. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretném tudni, mert nem érdekel. Nem félek a haláltól és jöhet az bármikor minden napom úgy élem, mintha az lenne az utolsó. Minél inkább a jelenben, de nem felelőtlenül.
2010. szept. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Is-is. Ez nehéz dolog. Egyrészt jó lenne, mert talán mindent másképp tennénk az életben, másrészt meg nem, mert mindenáron megpróbálnánk megakadályozni, vagy elkerülni! Nem lenne könnyű azzal a tudattal élni, hogy megfogsz halni. Lehet, hogy holnap, vagy a jövő héten, mert erre persze senki nem számít. Inkább arra, hogy öregen, és betegségben halunk meg. És ha egy borzalmas balesetben még fiatalon?
2010. szept. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretném tudni, sőt nagyon nem. Leírok egy esetet. A hölgy elment egy jósnőhöz, megmondta neki mikor fog meghalni. A nő annyira beleélte magát, hogy szívinfarktust kapott, és tényleg meghalt.
2010. szept. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem szeretném megtudni. Így sokkal izgalmasabb az élet. Aki tudja, az csak arra készül, ami szerintem az elmebaj egyik formája.
2010. szept. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
60%

És ha azt jósolnák, hogy 84 évesen fogok meghalni prosztatarákban, akkor nem kell körülnéznem a zebrán?

Szóval szerintem csak valószínűsíteni lehet a jövőt, biztosat nem lehet mondani.

2010. szept. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
dehogy szeretném. Már annak a gondolatától is megijedek, hogyha belegondolok, hogyha tudnám, akkor pl. milyen lenne lefeküdni az utolsó éjszakámra stb. Folyamatosan attól a naptól tartanék. Ismerve magamat az utolsó 1 héten meg sokat sírnék, a családomat is fájdalommal töltené el. Én már csak ilyen vagyok. Élem az életem úgy, ahogy jónak látom és örülök neki, hogy még tart.
2010. szept. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Kálmán Ildikó válasza:
Én szeretném megtudni h mikor hallok meg h felkészülhessek és rendbe rakjam addigra az életem:) köszönöm
2010. szept. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Számomra lényegében mindegy. A halál mit sem számít.

Tudom, hová fogok tovább lépni, ugyanakkor élvezem is ezt az életet, minden hétköznapi csodájával, szeszélyével. Az élet nem olyasvalami, amit ne tudnék csak úgy elengedni, ha eljönne az ideje, így nem próbálnám meg megakadályozni, de semmiképp nem siettetném.

Igazán akkor tanulod meg, hogy a halál mit sem számít, ha már többféle módon is meghaltál.. Ha pedig nem félsz többé, akkor valóban szabaddá válsz.

Persze még ezzel a gondolattal sem szoktam életveszélyes mutatványokat csinálni, de nem rettegek.


Az igazán élénk, igazán emocionális, és átélt álmok megfelelőek lehetnek arra, hogy átéld. Nem hétköznapi álmok ezek, hanem sokkal valóságosabbak, és közben valahogy a saját bölcsességetek is megélitek..


Van valami furcsán hátborzongató abban, ha tudod, hogy meg fogsz halni, de a szeretteid nem tudják, és van valami gyönyörű, valami helyén való abban, ha tudod eközben,hogy nem terheled le őket a gyásszal, és míg idő adatott nektek, mindent megadhattál nekik és boldogan éltetek, még akkor is, ha csak rövid ideig.

2010. szept. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
engem érdekelne, de aztán úgyse úgy lenne. pl azt mondják hogy pénteken délben meghalok infarktusban, akkor 11kor főbelőném magam, hogy ne legyen igazuk.
2010. szept. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!