Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit lehet tudni a 28-as szám...

Mit lehet tudni a 28-as szám szimbolikájáról, jelentéséről? Egész életemben végigkísér ez a szám. Ezért nagyon-nagyon érdekelne most már, hogy mi ez a szám?

Figyelt kérdés

Ha végigtekintek a családomban, öten születtünk 28-i napon. A barátaim körében is vannak 4-en, akik szintén 28-i napokon születtek. Továbbá minden jelentősebb, fontosabb esemény, utazások időpontjában rendszeresen fellelhető a 28-as szám.


Eddig azt mondtam, hogy ez csak puszta véletlen, és nem érdekelt. De a most már nagyon kíváncsi vagyok, és őszintén érdekelne minden, amit erről a számról tudni lehet.


Köszönöm a segítő válaszokat!


2011. jan. 12. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
28=7x4. A hetes a gonosz száma (v.ö. "heten mint a gonoszok"), a négyes a teljességet jelképezi.
2011. jan. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Morfologus ***** válasza:

Hasonló cipőbe járok, engem a 2es szám kisér végig, az mit szimbolizál?


Eddig azt hittem véletlen, de egész eddigi életem során végigkisér, 2 szemem van, 2 lábam, 2 kezem, 2 fülem 2 autónk, eddig 2 munkahelyem volt stb....rengetegen vannak igy a csaladba is és a környezetembe is, ez csak véletlen lehet vagy van vmi jelentése???

2011. jan. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

ma 20:24-kor írónak:


Viszont nincs ki a 2 kereked. Ez biztos, és nem véletlen! ;)

2011. jan. 12. 21:05
 4/7 Morfologus ***** válasza:

Látod még ez is XD Én mondtam, sőt 2 ember kell hogy egy gyerek megfoganjon, ami vagy fiú vagy lány lesz ez is 2 lehetőség (szélsőséges esetekbe vannak 2 nemüek)

Tehát kijelenthetjük, hogy az élet alapja a 2es szám :)

2011. jan. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves Morfologus!


Valóban gyakori ez a 2-es szám is. Sőt eddig pontosan 2 válaszod érkezett ide! Nahát! Gondolom, most vagy nem válaszolsz többet, vagy meg sem állsz 22 válaszig minimum. XD XD XD

2011. jan. 12. 21:22
 6/7 Platypus ***** válasza:

Szerintem ez neked való film :)


[link]


Amúgy az emberi agy arra van programozva, hogy mintázatokat keressen. Ha egyszer felismerünk, vagy felismerni vélünk egyet, akkor akárhányszor meglátjuk az újabb elemet, igazolva érezzük az elméletet, még akkor is, ha a véletlenszerűnél nem nagyobb valószínűséggel botlunk bele.

Persze azt sem lehet kizárni, hogy ennél sokkal több van a megfigyelésed mögött, de az általam vázolt jelenség bizonyítottan létezik, tehát érdemes figyelembe venned, mielőtt levonod a végső következtetést.

2011. jan. 13. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én ugyanígy vagyok a 23-as számmal!23-án születtem és a legtöbb fontos dolog az életemben 23-án történt!egyszer egy asztrológus ismerősöm azt mondta érettségi előtt, hogy legjobban azokat a tételeket tanuljam meg,amelyek ebből a számból "nyerhetők" szóval az 5-öst, a 2-est és a 3-ast!Az egyik tantárgyból az 5-öst húztam a másikból meg a 3-ast!durva volt:P!!szóval szerintem ha van egy ilyen számod az még segíthet is!!
2011. jan. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!