Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valaki tényleg meg fog halni...

Valaki tényleg meg fog halni a családban?

Figyelt kérdés

Ma délután felkapcsoltam a villanyt és halk robbanással elszállt az egyik villanykörte,ami nem rég lett cserélve.Este édesanyámnak mondtam.Azt mondta neki is hátul a műhelyben péntek óta pislákol a neon cső,ami nála évekig bírja és nem rég cseréltem neki.Azt mondta valaki meg fog halni a családban.Ugyanez volt pár éve,nagypapám rá pár napra nem ébredt fel többet.Tényleg megtörténhet ez a dolog újra?


18/f


2010. szept. 26. 22:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Esetleg hívhatnátok egy villanyszerelőt, hogy nézze meg, hogy mi a baj a házatok elektromos rendszerével, mert ha valami nincsen rendben, akkor valakit még áramütés is érhet és tényleg meghalhat valaki a családból. De abban nem hiszek, hogy az izzók villogásának és tönkremenetelének bármi köze lenne a halálhoz.
2010. szept. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nincs probléma az áramkörrel.Az égők nálunk évekig bírják.Ha gond lenne vele,akkor mind kiment volna (3 égős lámpa).
2010. szept. 26. 23:04
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is szar a hálózat,hiába szerelték meg jó párszor elvileg...hetente meggy ki 2-3 égő,kb 2 éve.Még élünk,pedig "a nagy számok törvénye alapján" már az egész famíliának ki kellett volna halnia :)
2010. szept. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

".Azt mondta valaki meg fog halni a családban."


Miért mond valaki ilyen életveszélyes butaságot? Hol van az előírva hogy egy izzónak vagy fénycsőnek hónapokig kell működnie?

2010. szept. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Van úgy,hogy egy hozzátartozó halálának időpontjában ehez hasonló furcsa jelenség történik,de ekkor az illető már nem él.

Előfordul ritka esetben az is,hogy élő személy váltja ki ezeket a jelenségeket,persze nem tudatosan.Általában akkor,mikor idegesek.

Tehát szerintem nem kell aggódnod.Én nem hinném,hogy valami rosszat akar előre jelezni ez az eset.Manapság mindennek elég sz@r a minősége.Nyilván a lámpaégőknek is.

2010. szept. 27. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem! Sokkal nagyobb az esély arra, hogy kifogtatok egyszerre több szar gyártmányú fényforrást.

Az ilyen jeleknek nincs is értelmük, hiszen akkor lenne értelme, ha arra figyelmeztet valami, hogy valaki életveszélybe fog kerülni és van mód azt megelőzni.

Az ilyen "jelek", hogy fatálbiztosanhaláleset lesz, azlrt feleslegesek, mert nélkülük is észreveszed, ha megtörténik.

2010. szept. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Valószínűleg meg fog halni valaki a családból. Képzeld, még egyszer te is megfogsz halni, akármilyen hihetetlen. Ez teljesen normális dolog.

Az lenne hihetetlen, ha pislákolna a lámpa, és örökké élnénk...

...................

2010. szept. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Előre nem hiszem, h jelezne a lámpa, gondolj csak bele, h hány lámpa pislákol a világon...


Vannak fura dolgok, pl a mamám órája pont abban a pillanatban állt meg, mikor meghalt, de ez már téma.

2010. szept. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én ezt így még nem hallottam, hogy ha kiég a villanykörte ak...

De én már tapasztaltam 2szer is olyat, ha egy bagoly nekirepül az ablaknak, akkor 3-4 hónapon belül meghal valaki a családból.

2010. szept. 29. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!