Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi történik velem olyankor?...

Mi történik velem olyankor? Még mindig alig hiszem el.

Figyelt kérdés

Nos..próbálom érthetően leírni..

Több éve észleltem ezt a képességemet.

Mindig este 10 után jön elő.Kb 3 havonta, akaratomtól függetlenül.

Egyszer csak elkezd fájni a fejem , és megjelennek előttem képek a fejemben.És érzem hogy tudok mindent!Ezeket le szoktam írni..És ahogyan telik az idő, sorra minden megtörténik úgy ahogyan én akkor megláttam, megmondtam leírtam!

Úgy érzem az akkori állapotomban bármilyen kérdésre tudom előre a választ.Még a mai napig meglepődök rajta..

Ráadásul olyan is volt már nem egyszer hogy számomra ismeretlen emberekkel beszélgettem msn-en, és akkor is jöttek a képek, és láttam az illetőn milyen ruha van, mi van a szobájába, mit csinált aznap, hanyadik emeleten lakik...mondanom sem kell, ő is ledöbbent...

És az érdekelne hogy hogy nevezik ezt a képességet? Nem igazán vagyok vele tisztában, és hogy másnak volt e vagy van e ilyen, és esetleg hogy tudnám előidézni magamtól ezt az állapotot, és hogy tudnám e valahogy fejleszteni?Köszönöm szépen előre az értelmes válaszokat!!!


2010. szept. 18. 18:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha ez így frankón igaz, marhára irigyellek. De a kérdésedre sajnos nem tudom a választ. Esetleg médium?
2010. szept. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
ez most tényleg igaz:O?
2010. szept. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Esküszöm!miért írnám ha nem lenne az..nem szórakoznék sosem ilyenekkel

amúgy meg elég idegesítő dolog ez.mert várom várom szükségem lenne hogy előjöjjön, és pont olyankor semmi..mindig a legváratlanabb pillanatban

nem tudom médium vagyok e, vagy mi.de szerintem fel kellene valakit keresnem ezzel, aki megtanítani kezelni szabályozni ezt az egészet.

mellesleg folyamatosan megálmodok dolgokat előre..de ez elég gyakori az embereknél szerintem.az első viszont nem hiszem, vagyis nem tudom, nem ismerek mást akinek lenne hasonló ..ezért is írtam ide.hátha...

2010. szept. 18. 18:56
 4/17 anonim ***** válasza:

2.vagyok.

felvehetlek msn-re?

2010. szept. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
fel persze..de ide nem írom ki az msn címemet.hogy kell privibe irni levelet neked? de a nevedet sem látom..ird meg te nekem a cimedet ha tudod és felveszlek
2010. szept. 18. 19:01
 6/17 anonim ***** válasza:
megírtam neked
2010. szept. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

jajajajaj, léci vegyél fel engem ,agykontrollos vagyok ,de sajnos nem gyakorlok eleget mert nincs mi vezessen


kérdek szépen egy privát emailt küljél hogy felvehesselek:$

2010. szept. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

19:12:

ide ird le az msn ed és felveszlek: mortycia@velvet.hu

2010. szept. 18. 19:15
 9/17 3.szem válasza:
Látó vagy, és nagyon előnyösen használható képességed került felszínre. Bármikor elő tudod idézni megfelelő gyakorlással, és fejleszteni is tudod.
2010. szept. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ha szeretnéd én tudok neked adni valamit...pontosabban egy leírást/tanítást, ami lejegyzi az ember valóságát, a világét, és Istenét(nem a közhitben szereplő istenképek). S benne meglelheted miért vagy ilyesmire képes, és hogyan fejlesztheted nem csak ezt, hanem saját magadat is. Ha érdekel szólj és adom. :)


üdv

25/F

LastOne.Left

2010. szept. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!