Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért érzem meg ennyire...

Miért érzem meg ennyire biztosan, hogy nem kívánt emberekkel fogok összefutni? Ez a bevonzás vagy valami megfigyel?

Figyelt kérdés

Negatív emberként nem nagyon tudom hogy mik azok a megérzések mert én nyilván mindig csak rosszat érzek. De ezt mindig megérzem, tudom. Pár napja nagyon rossz napom volt, amikor el kellett mennem egy csomagért. Görcsben volt a gyomrom, mert tudtam hogy össze fogok futni nem kívánt emberekkel(ez csak azért fontos, mert egy kisvárosból származom, ahonnan már eljöttem és mindig is gyűlöltem itt lenni, kudarc ha az emberek itt látnak, most beteg vagyok és kezelés miatt kell itt lennem, ezért mindig rejtőzködöm)

Tudni kell hogy erre a helyre kb 3-4 havonta egyszer megyek, szóval nincs sok esély hogy bármilyen ismerőssel összefussak. Ehhez képest pár napja is tudtam hogy ott lesznek és ahogy kijöttem a boltból mert megláttam az egyiket, rögtön ott volt előttem egy másik, akiről nem akarom hogy tudja hogy hol tartózkodom…jöhettek volna bármikor, vagy én mehettem volna bármikor, de nem… 1 percen belül 2 ketten is szembejöttek velem és én tudtam hogy ez lesz. Majdnem össze is estem, mert tényleg olyan mintha követne valaki/valami és direkt csinálta volna. Sőt ez egy utált rokonom szülinapja volt, ez még hozzáadott.

Mikor pár hónapja mentem erre a helyre másik útvonalat választottam, ahol konkrétan egy ellenségem jött velem szembe, pont aznap, pont mikor azon a másik útvonalon mentem…

Lehetnek ilyen véletlenek az életben, vagy ez egy jelzés, hogy képes megfigyelni és követni valami?


2022. máj. 1. 14:56
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy bevonzottad, de az is lehet hogy csak véletlen. Ezt szinte lehetetlen eldöntetni. Viszont ha tényleg sokszor történik meg, hogy valamitől nagyon félsz, akkor valószínűleg te magad vonzod be.
2022. máj. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!