Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan, mikkel tudom a jót,...

Hogyan, mikkel tudom a jót, jókat bevonzani az életembe?

Figyelt kérdés

Próbálok mindenhez pozitívan viszonyulni, de sokszor van hogy minden sz*r.

Mert mikor elkezdene jó lenni pl ez vagy az akár anyagiakban pl. Akkot mindig jön egy olyan, hogy aztán kapargathatjuk össze magunkat.

Szóval esetleg mi az amivel kicsit betudjuk a jót, a pozitív dolgokat vonzani.

Vagy nem tudom, hogy mennyire számít egy családban pl hogy az egyik fél próbál mindent megtenni, a másik meg kicsit érdektelen ez ügyen. Pl én mindig próbálom jól csinálni, a játékokra vigyázni, de pátom meg, hogy jajj mi van ha összetörik, majd lesz másik. És mindig így van vele, hogy majd lesz valahogy.

És itt nem arra gondolok, hogy van olyan játék ami könnyen törik igen, és van hogy véletlen rálép pl a gyerek. De viszont ne vágja már direkt földhöz. Vagy nem vagyok felelőtlen. Pl kisfiamnak van egy elektromos autója. Eddig nem hagytam vele egyedül menni. Párom múltkor igen és be is törtek a lámpái. Mert pluszban nem is figyelt a gyerekre.minek ment neki vagy minek nem.

Szóval én egymagam jó vagyok, pozitív. Az én dolgaim jól mennek.

De családban nem nagyon.



2021. jún. 13. 13:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Te sem vagy jó. A kérdésedből latszik hogy rengeteg vád, harag és indulat gyülemlett fel benned, regeteg elvárást támasztasz masok felé. Ezeket el kell engedned.
2021. szept. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!