Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám bevonzani a...

Hogyan tudnám bevonzani a nagy Őt az életembe?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok, még nem volt egy komoly kapcsolatom sem, tudom, hogy valamit rosszul csinálok, de nem tudom mit. Valaki segítsen, akinek már sikerült, hogy hogyan csinálta. Szükségem van a segítségre. Eddig csak olyan pasi akart tőlem kapcsolatot, akivel nagyon nem illettünk össze, vagyis nekem nem az esetem. Ez miért lehet?

2013. márc. 6. 08:35
 1/7 anonim válasza:
ne legyél annyira válogatós
2013. márc. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Der große Ő.
2013. márc. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

el kell képzelned hogy milyen férfira vágysz(nevet stbt ne),képzeld el a találkozást és azt hogy mi lesz a folytatás,fontos hogy minden nap átérezd azt hogy már megtörtént

nekem is alakulóban van a dolog,és én is így csinálom,sok sikert:)

2013. márc. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Talán nekem is alakul valami, de nem vagyok benne biztos.. :)

Én amikor megismertem ezt a fiút minden este úgy feküdtem le, hogy azt mondtam magamnak, hogy szép vagyok, csinos vagyok, kedvel XY, tetszek XY-nak stb, érdeklem őt, keresni fog stb. És működött egy jó ideig, mert minden nap keresett, érdeklődött, segített, jobb kedvre derített stb és az önbizalmam is jót tett ez az egész.

Aztán valami megszakadt, nem annyira keresett, nem érdeklődött és már én sem mondtam magamnak a pozitív dolgokat.

Most tegnap megint nagyon jót beszélgettünk és - bár korábban már kezdtem feladni a dolgot - most ismét úgy érzem, még lehet esélyem a fiúnál. :)


Úgyhogy most megint előveszem ezt a pozitív szemléletet és mondogatom magamnak, hátha beválik és tényleg lehet valami.

2013. márc. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem is még csak azért alakulgat a dolog mert egy ideig mellőztem a pozitív hozzáállást és azt hogy elképzeljem és tudatosítsam magamban hogy mi van,de ahogy megint elővettem nekem is jobban megy:)
2013. márc. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Aminek meg kell történnie, az úgyis megtörténik. Ha azt szeretnéd, hogy találkozz azzal, aki számodra és ő is a te számodra, a lelki társ, az ikerláng, az összetartó erő, akkor, azzal, úgy is találkozni fogsz, ha úgy állsz hozzá. Ha nem, akkor csak, el-el húzod az időt, és lehet nem éppen vele fog összehozni, az életet mozgató erő, hanem valaki totál mással. Az ember, amúgy sem mindig találja meg azt, akivel éppen vagy aki éppen az, akivel lennie kell.

Ha ellentétet véltek felfedezni a mondandómban, akkor az direkt van, mivel a világ egy hatalmas nagy ellentét.

Kérj és megadatik!

2013. márc. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyél reptoid tojásokat! Ha elég sokat eszel saját gravitációs meződ lesz! Így már sokkal könnyebb lesz a bevonzás!
2013. márc. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!