Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Embert vagy valamilyen lényt...

Embert vagy valamilyen lényt rögzített a kamera?!

Figyelt kérdés

Ma hajnali fél egykor felhívott a külföldön elő nagyapám, hogy a nyaralójánál mászkál valaki zseblámpával. Kamerák vannak felszerelve, és az iPhoneján keresztül élőben látja mindig a házat. Szóval felhívott, hogy hívjam a rendőrséget, így tettem, és én is kimentem a helyszínre. Nyomot sajnos nem találtak, azt mondták, másnap ha tudom nézzem vissza a felvételt. Nem volt betörés nyoma sem, viszont nagyapám csinált néhány képernyőfotót az alakról. Egyetlen olyan kép van, ahol nagyjából kirajzolódik egy emberi alak. Csak nekem úgy tűnik, mintha a két szeméből jönne ki a fény. Persze valószínűleg ember, meg én amúgy sem hiszek a gyíkemberekben és nem vagyok laposföld hívő sem, de ez a kép szerintem ijesztő.


[link]



2022. ápr. 12. 02:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Tudod mi az ijesztő? Az, hogy 2022-ben egy ilyen pixelhalmazt bárki képnek nevez.

Ennél még egy Rorschach-teszt tintapacája is értelmezhetőbb.

Mivel készítette a felvételt a nagyapád, lyukkamerával?

2022. ápr. 12. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon ilyesztő ez a paca, szerintem ez egy röntgen felvétel a nagyapád térdéről. Másrészt ezotéria rovatba való
2022. ápr. 12. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Bazze ez nem a Gyurcsány?
2022. ápr. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Ez kb. bármi lehet, akár öreganyám is, ahogy épp aszalt lekvárt hámoz.
2022. ápr. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%

Úgy kamu, ahogy van.

Elsősorban ha a nagypapa olyan modern h képes okostelefont kezelni screenshotot készíteni, de a rendőrséget nem tudja kihívni, ellenben téged igen.

Aztán ott a kamerarendszer ami konkrétan egy nagy fekete paca.

Legközelebb talán jobban sikerül 🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦

2022. ápr. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%
Nagyapádnak iPhoneja van vagy kaputelefonja? Ez mégis mi a franc? 😅
2022. ápr. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%
Az hát, nagyon ijesztő... oldalról belelátni egy hosszú koponyájú balról jobbra néző fejet... Ha nem akarsz közröhej tárgya lenni, ennek a megmutatását inkább hanyagold a rendőrség előtt, csak nehogy még elővegyenek azért hogy feleslegesen ugrasztottátok őket!
2022. ápr. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
Hát nekem már kiesett a szemem annyira néztem, de ez így egy nagy káosz az egész.
2022. ápr. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

A belinkelt kép neve arra utal hogy valami weboldalrol szedte le a kérdezo a képet. Ha mobillal keszitettek volna es nem nevezik at akkor a datum lett volna ott.

De ha atnevezte volna is nem ilyen hivatkozas szeru kódbetüket irtak volna. Khm. Raadasul png kep. Mobil fenykepezeskor jpg-t keszit.


Kerdezo? Te es a tarsaid miért hülyítitek az embereket? Hm?

2022. ápr. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A meta adatokat mobilrol nem tudtam megvizsgalni. De png valoszinuleg kisfelbontasu kep amit a kerdezo vmelyik weboldalrol lementett maganak es pixeles felismerhetetlen keppel probalja az embereket hulyiteni. A kamuzos emberek vajon rajonnek valamikor hogy magukbol csinalnak hulyet plane amikor azt hiszik az a masik elhitte. Nincs tanulnivalod? Lecke? Hazi feladat?
2022. ápr. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!