Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehetsgéses hogy a matektanáro...

Lehetsgéses hogy a matektanárom vámpír?

Figyelt kérdés
Új matektanár jött a sulinkba és elég furcsa.. Ma amikor órán magyarázott észrevettük hogy olyan a foga mint egy vámpírnak, a szemfogai nagyobbak mint a többi, a nyaka meg fehér de a többi testrésze nem. Nagyon furán nevet, olyan gonosz kacajosan. Tegnap meg ültünk órán és sütött a nap ő meg ránkparancsolt hogy húzzuk be a függönyt.. Ugye a vámpírok nem bírják a napfényt.. Eddig én sem hittem az ilyenekben de mostmár nagyon megvagyunk ijedve osztálytársaimmal. Ez NEM kamu kérdés!! Kíváncsi vagyok a véleményetekre, légyszi írjatok!! :S
2010. szept. 14. 15:31
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
LOOL XD
2010. szept. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
100%
fuckyeah:DDDDD
2010. szept. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
98%
Áááá, ez jó :D
2010. szept. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Lehet hogy így viccesnek hangzik de nagyon félünk!! Normális válaszokat is írjatok légysziii
2010. szept. 14. 15:39
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Túl sokat nézted a Vampire diariest:D

Én is szeretem, nah de ez LOOOLL:D:D:D

2010. szept. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
igen, lehetséges. én is az vagyok amúgy.
2010. szept. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
fokhagymát a szájába és baseball ütő a fejnek. Vagy vigyetek be ezentúl alma helyett egy liter AB vért a kórházból. (Köztudott hogy a vámpírok csak az AB vércsoportot szeretik ).
2010. szept. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Jaaa, a tábla fölött nálunk is van ilyen sordísz, csináljatok olyat fokhagymából ;)
2010. szept. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

xD.

Ez jó:D

2010. szept. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Dohos földszagot nem éreztek körülötte? Nem használ régies kifejezéseket?


Azért karót ne vigyetek a terembe - azt majd hoz ő, és szépen kiosztja! Sokat.


De komolyan! Eszetekbe ne jusson fokhagymafüzért tenni a tábla fölé, meg keresztet, meg kihegyezett karót letámasztani a pad mellé (a körzőt sem ér nyitva tartani). MOndjuk a szivacsot beáztathatjátok szentelt vízbe.


Valószínűleg ő is tudja, hogy a megjelenése nem előnyös, és szemét dolog ezzel cikizni. Viszont év végén ő buktathat meg akárkit és nem forditva!

2010. szept. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!