Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Theta Healing-ről tudtok...

Theta Healing-ről tudtok nekem mondani valamit? Vagy valaki jártas e benne?

Figyelt kérdés

#Theta Healding
2022. jan. 11. 07:09
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Röviden: egy hatalmas pénzlehúzás. Egyébként, csalásért elítélték Vianna Stibalt 2014-ben mivel egy diákja beperelte.
2022. jan. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Csatlakozom az #1hez! Kamu, parasztvakítás.
2022. jan. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Olvasnivaló:

[link]

2022. jan. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez igy nem mukodik

Viszont tudatos álomban lehet gyógyítani a testet

2022. jan. 12. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a felvilágosítást!🙏
2022. jan. 12. 20:46
 6/6 anonim válasza:
100%

A fentebb linkelt cikk lázító, elítélő stílusa valóban elrettenthet bárkit, aki nem tapasztalta még a hatásait. Minden pénzlehúzás, ami nem kézzelfogható? Én napi szinten használom és tapasztalatból mondom, hogy nagyon sok mindent helyre tett bennem és körülöttem is. Nem meditáció, nem kerül senki életébe, ahogy a cikk végén még frappánsan odavetette a “költő”. Komoly idegösszeomlásból, pánikból és szorongásból épültem fel 6 hónap alatt felajánlásból, egy ft-ot nem fizettem érte! Próbáltam előtte pszichoterápiát, a körzethez tartozó pszichiáter antidepresszánst írt fel, de nem kellett gyógyszerhez folyamodnom, hála az égnek! Aztán elvégeztem én is 3 tanfolyamot, ami valóban nem volt olcsó, viszont visszaadta az életemet és én is tudtam felajánlásként segíteni már többeknek hasonló problémákból felállni. Én -akkor egyedüliként itt- szívből ajánlom és egyébként sok más alternatív önismereti módszert is.

Ja, és ami látványos is: nekem pl egy elég nagy kidudorodó cisztám szívódott fel, amit egyébként a sebész sem akart piszkálni és még a refluxom is elmúlt, ahogy az érzelmi blokkok is feloldódtak.

2022. márc. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!