Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van itt köztetek valódi...

Van itt köztetek valódi látó? Olyan, aki egy kép alapján meg tudja mondani, hogy együtt leszünk e még újra exemmel? Normális válaszokat várok!

Figyelt kérdés
2021. júl. 4. 13:44
 1/8 anonim válasza:
56%
Bocsánat tudom hogy aki nem hisz benne az ne válaszoljon, de tudtad hogy a Harry Pottert nem kell komolyan venned?
2021. júl. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%
Ilyen nem létezik.
2021. júl. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Mindig vannak és lesznek akik a hiszékeny emberek dolgaiba "látók" lesznek, és természetesen lenyúlják a pénzüket. A valóságban ez csak mese.
2021. júl. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Minek ehhez kép?
2021. júl. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Biztosra semmit nem lehet látni, még ha van is ilyen ember, mivel a jelenbe ha egy apró dolog változik, akkor viszi a jövőt.
2021. júl. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
39%
Én látok xDD
2021. júl. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%

Hát, ezt így fénykép alapján nehéz lenne megjósolni. Talán néhány páros fotó alapján egy jó pszichologiai érzékkel, empátiás képességgel megáldott ember rá tudna érezni dolgokra, de ezer százalékra biztosat senki sem fog tudni mondani.

Példaként: jó pár éve láttam a közösségi oldalakon exemet az uj párjával közös képeken. Elég nagynak tűnt a szerelem. Aztán egy idő után már nem voltak kézen fogós, ölelkezős képek, egymás mellett álltak ugyan, de csak a nő vigyorgott, az exem mindig fapofával álldogállt, minden esetre ő sosem ragyogott a boldogságtol a fotókon. Ezt valahogy észreveszi a másikon egy régi "ismerős".

Na hát nemrég bele is botlottam pár társkeresö oldalon az említett exbe. Hát, jól láttam ezek szerint, hogy valami nem teljesen oké közöttük, de ehhez nem kell látói képesség.

2021. júl. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A látók nem ezt csinálják. Én régen tisztán érző voltam, de három hónapnál tovább esélytelen volt bármit is "jósolni", az sem jóslás volt, csak valószínűségszámítás, abból amit érzékeltem.
2021. aug. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!