Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen babonáid vannak?

Milyen babonáid vannak?

Figyelt kérdés

pl ha otthon felejtek valamit, nem megyek vissza érte..stb stb.

Légyszi írjátok le milyen babonáitok vannak! :)

Köszi :)


2010. aug. 21. 15:45
1 2
 11/17 anonim válasza:

ha otthon felejtek valamit akkor visszamegyek érte és le kell ülnöm : D

meg lekopogom a dolgokat.

2010. aug. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ha hullócsillagot látok, kívánok valamit, ha gyógyszert kapok, nem köszönöm meg (mert akkor nem hat), Ha kéményseprővel találkozom, megfogom a gombom és azt mondom: Kéményseprőt látok, szerencsét találok!
2010. aug. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

16:40 vagyok újra. Lekopogom én is a dolgokat, de általában csak poénból. Ez már szokás nálunk, nem azért, mert igazán hinnénk benne :)

Hullócsillagnál és gyertyáknál kívánás szerintem általános, sztem kevesen vannak, akik nem csinálják :)

2010. aug. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ha pl. 16:16 van, akkor kívánok valamit. Ha beverem a könyököm, akkor muszáj megfognom, hogy ne jöjjön váratlan vendég. :D Kisebb koromban még olyanokat is csináltam, hogy ha valami miatt megfordultam, akkor muszáj volt ugyanabban az irányban visszafordulni vagy ha mégis ellenkező irányban csináltam, akkor 3at forogni utána xD. Ha előttem száll egy fehér lepke, akkor igyekszem elkerülni, mert elvileg beteg leszek vagy valami ilyesmi. Magyarul nem szabad követni. :D Van egy pár kabalám amiket pl. vizsgákra mindig magammal viszek. Fekete macskás babonám sosem volt, mivel apámnak van kettő is. :D Ja és hiszek abban, hogy ha a bal szemem viszket, akkor szerencse ér, ha viszont a jobb, akkor csak jobb kézzel szabad megvakarni és a ballal közben a jobb kéz könyökét kell 3szor megütni, persze csak épphogy. :D Igyekszem csak bal kézzel koccintani, mert az ugye a szív felőli kéz, és azt hallottam azzal illik. Bár ez kellő alkohol mennyiség után már nem lényeges és nem szokott érdekelni. :D Azt hiszem így hirtelen ennyi van. Nem biztos, hogy mind babona. Inkább csak megszokás féleség.
2010. aug. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Színházi babonákban, mint például a színházban nem mondjuk ki a Macbeth szót (kivéve ha azt próbáljuk-előadjuk a színpadon), illetve ha próbán leesik valami, rá kell taposni. Ilyenek...
2010. aug. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
van egy olyan ,hogy ha zöld trabit látsz kívánhatsz egyet. szerintem ez tök aranyos. ;)
2011. aug. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Leírná valaki nekem bővebben hogy milyen az a sosem fordulok vissza babona? mi történik ha visszafordulok :D?
2014. febr. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!