Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy néha...

Miért van az, hogy néha mások, a körülöttünk lévők álmait mi kapjuk meg?

Figyelt kérdés
2010. aug. 20. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
?! Én ilyet nem tapasztaltam. Konkrétabban esetleg?
2010. aug. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem jó a kategória, feleslegesen helyezték át a vallásból. Jelezné valaki kérem?

Mellesleg arra gondolok, hogy a körülöttünk lévők céljai, álmai megvalósulására lehet, hogy mi kapjuk meg a lehetőséget (akik nem is feltétlenül vágy(t)unk erre), nem ők. Ez lenne a konkrétum.

2010. aug. 20. 23:12
 3/4 anonim ***** válasza:
élsz vagy nem élsz vele az a kérdés, hogy most a szomszéd béla bácsi akart kiskorában vonatkerék pumpáló lenni, hát istenem, nem biztos hogy van összefüggés, lehet csak a világ kicsi.. most már azért jobban kapiskálom mit akartál..
2010. aug. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, és egy barátságom ment rá. Bár elgondolkodtató, milyen barátság is volt ez... Szóval az akkori legjobb barátnőm nagyon szeretett verseket írni, de igazából nem nagyon ment neki. Én viszont szép verseket írtam, csak időm se volt rá, meg nagyon kedvem se. És volt a suliban egy pályázat, amire jelentkezett, és megkért, hogy én is adjak be valamit, hogy ne csak ő egyedül... Beadtam én is egy verset, és végül én lettem a 3. helyezett. Ofőnk folyton rólam áradazott, barátnőm meg mintha nem is adott volna be semmit. És persze megharagudott rám. Nagyon szerette volna, ha sikerül neki. :S Félóránként arról beszélt, mennyire izgul miatta.
2010. aug. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!