Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogy tudom saját, illetve...

Hogy tudom saját, illetve mások álmait befolyásolni? Létezik erre valami szellemidézési módszer?

Figyelt kérdés
2010. okt. 9. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
a sajátod attól függ miket élsz át, másokét természetesen nem lehet.
2010. okt. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
de lehet !!
2010. okt. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A kérdés már csak az, hogy hogyan lehetséges?
2010. okt. 9. 20:02
 4/7 anonim válasza:

ne próbálkozz vele

Már csak azért sem mer nem leszel rá képes és azt is elmondom h miért.

Vonatkoztassunk el attól a tudattól hogy az álom olyan mint egy varázs. Az álom szimplán az agyad egyik páratlan és szép játéka. agyunk képes előre látni a jövőt [dézsávű( nemtudom volt-e már neked )] képes puszta elektromos jelek alapján élő szervezetekre hatni ( pl. növények) ezzel arra akarok kijukadni h lehetséges de nem leszel, vagyunk rá képesek mivel agyunk bonyolultségi szintje miatt testünk zárolja az információt mivel agyunk fizikai része nem lenne képes kibírni a terhelést ami ránehezedne

2010. okt. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hát igen, az biztos, hogy lehet, csak azt nem tudom hogyan

=(

sajnos...

nehéz amúgy nagyon.. annyit tudok még.

2010. okt. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

talán annyiban tudod befolyásolni, hogy valaki halljon valamit az álmában..

azt úgy tudod, hogy odamész a közelébe és mély hangon beszélsz hozzá..

a saját álmodat úgy tudod befolyásolni, hogy beállítod a telefonod, hogy amikor már biztos hogy alszol indítson el valami halk lágy zenét amit szeretsz.. és azzal fogsz álmodni.. ezért nem jó lágy zene ébresztéshez..


én ezeket kipróbáltam és működnek:D

gyakran alszom el reggae zenére és akkor mindig szépet álmodok és nagyon jót alszok :)

persze ha nem szereted a reggae-t(ami kizárt mert a reggae-t aki nem szereti az nem ember) akkor nem fogsz jót aludni..

apum biztos meg tudná mondani hogy tudod befolyásolni ténylegesen mások álmát, de ő sajnos nincs itt..

2010. okt. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Látom, régebbi kérdés, de van egy közeli barátom, aki tényleg tudja IRÁNYÍTANI az ÁLMAIT, és emlékszik is rájuk.

Ha ránézel a tenyeredre, mondj el három alap dolgot (mondjuk név, hol laksz, mennyi kettő meg kettő). Ha ezt nappal sokkal megcsinálod, rendszeresen, több heten/hónapon át, akkor eredményes lesz. Ugyanis, ez annyira berögzül, hogy automatikusan álmodban is megnézed majd a tenyered, és ha valamelyik kérdésre rosszul válaszolsz, tudod, hogy álmodsz. Innentől kezdve átélsz és emlékszel mindenre.

Ha ez a legnagyobb vágyad, hogy irányítsd az álmod, ezzel sikerülhet (bár mostanra már lehet, nem az). Mások álmának iránytására nincs ötletem.

2017. jan. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!