Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van itt olyan, aki leírja egy...

Van itt olyan, aki leírja egy naplóba az álmait?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy van-e értelme és használja-e valamire.
2010. aug. 15. 08:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Én le szoktam írni egy füzetbe. Mindig először a dátummal kezdek. Leírom az álmom bizonyos részleteit, mellé írom a jelentéseket, és amit úgy gondolok, hát ha még fontos, benne hagyom. Azért írom le őket, mert kíváncsi vagyok rá, mi teljesül az álmoskönyv szerint, többnyire be szokott válni. De szerintem mindenképpen hasznos leírni. :)
2010. aug. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én ritkán, csak az érdekesebb álmokat írom le. A legutóbbi ilyen érdekes álmom leírása 7 db. A4-es (!!!) lapot "fedett be".
2010. aug. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyébként tényleg csak akkor írd le, ha úgy érzed még hasznos lehet, vagy még szükséged lehet rá. Mert nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem elég, ha mondjuk csak néhány meghatározó szót írok le az álomból, színeket, formákat, érzéseket és azokról beugrik az álom.

ha már (kérdezőnek) úgy döntesz leírod, akkor ne felejtsd el azt is lejegyzetelni, hogy az álom milyen érzéseket váltott ki belőled, miután felébredtél.


A válaszolónak: elég részletes álmod lehetett.

2010. aug. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat! Azért érdekelt a dolog, mert néha olyan érdekesek, hogy még filmekben sem látok olyanokat.
2010. aug. 15. 15:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Én le szoktam írni, de inkább csak az érdekesebbeket, meg amit fontosabbnak tartok.

Értelme... hát ha nem más, később mikor unatkozol, előveszed őket és jót szórakozol. :D Meg jó, ha leírod, mert úgy nem, vagy kevésbé felejted el és tudsz rajtuk filozofálni. :)

2010. aug. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!