Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Létezik (embereknél) olyan...

Létezik (embereknél) olyan hogy telepátia?

Figyelt kérdés
Van/létezik embereknél telepátia, vagy a jövőben képesek leszünk telepátiával kommunikálni?

2021. febr. 12. 23:19
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Nálam többször előfordult már, hogy megéreztem, mi van egy-egy lélekben közeli, de fizikálisan távol levő barátommal, vagy valamilyen ismerősömmel. Meg szoktam érezni, mielőtt felhívnak vagy rám írnak ilyenkor. Nem tudom, mi van velük (mármint magamtól nem tudom), csak azt, hogy készen kell állnom valamire.

Pl. pár éve rendszeresen elém jött egyik ismerősöm arca, akivel amúgy nem voltam szoros kapcsolatban. Aztán rám írt, hogy rákos. Meg is halt, de addig mellé álltam, gyógyszert szereztem neki, a családját a mai napig nyomon követem.

Máskor meg egy távoli kollégámmal álmodtam, aki nagyon sírt. Reggel felhívtam, hogy bocs ha hülyének tartasz, de veled álmodtam, és mondta, hogy nagyon beteg, és meg akart kérni, hogy helyettesítsem.


De én ezt nem telepátiával magyarázom, hanem a hitemmel: Isten összekapcsol bennünket aszerint, hogy kinek kell segítség és ki tud segíteni az illetőn. Bárki megkaphatja ezeket a jeleket és üzeneteket, ha elkezd odafigyelni rá - szerintem.

2021. febr. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Igen, bizonyítottan. Nem értem ez miért kérdés még sok embernek.
2021. febr. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

12

Akkor remelem nem gond, hogy elkerem a bizonyitekot, mert en meg nem hallottam errol a tudomanyos vilagban.

2021. febr. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
64%
13. Igen konkrétan létezik. Akivel megtörtént többszörösen, hidegen hagyja mit gondolnak róla a tudósok. A tudósok akik ezt tudnák bizonyítani, valójában pár ezren vannak a közel 8 milliárd emberből. Szóval, pár ezer ember határozza meg mi létezik és mi nem. Mármint, szerintük mi létezik...
2021. febr. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
0%

14

Ja, erre szamitottam :) Tudtad, hogy nekem van egy egyszarvum itthon? Senki sem latta meg, nem is bizonyitott a letezesuk, de hat 8 milliardan vagyunk, igy erre is megvan az esely. Ha nem hiszed el, buta vagy.

2021. febr. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
2021. febr. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
2021. febr. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Hali!

Én is nem rég néztem kutatast róla párommal. Nem csak neurológusok foglalkoznak ezzel, fizikusok, filozófusok, guruk, más területekről orvosok és valóban a mai napig kutatják.

Igazából bizonyítani nem tudják csak eredményeket felmutatni, mivel nem értik hogyan lehetséges ez, így persze elfogadott tudományos válasz sincs még, de egyre többen letudják írni mi történhet, mire jöttek rá. Nem emlékszem a doku címére, de nem régi, ha megtalálom belinkelem.

2021. febr. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
47%

16-17

Ne feledd, az ezotéria kategória alatt van a kérdés. Az ittlévők többsége telepátia alatt mást gondol.

2021. febr. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

19

Hát mi mást gondolnak? :o

2021. febr. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!