Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Létezik (embereknél) olyan...

Létezik (embereknél) olyan hogy telepátia?

Figyelt kérdés
Van/létezik embereknél telepátia, vagy a jövőben képesek leszünk telepátiával kommunikálni?

2021. febr. 12. 23:19
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
29%

Ha egyszer erteni fogjuk az emberi agy mukodeset es kepesek leszunk hasznalhato informaciokat kinyirni az agyhullamainkbol es a masik szemely szamara is ertheto formaban azt at tudjuk kuldeni valos idoben, akkor Igen.


Elon Musk neuralinkje igeretes lehet, de szerintem meg nem tart ott az agykutatas, hogy ezt megvalositsuk.


Az ezoterikus baromsagokat meg nem erdemes elhinni. Ha egyszer kepesek leszunk ra, akkor azt majd a tudomanynak koszonhetjuk, de akkorra valoszinuleg a szabadsag / egyen, mint fogalmak meg fognak szunni.

2021. febr. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
85%
Tudományos szempontból elvileg nem bizonyított a létezése, én viszont gyakran tapasztalom. Nyilván én senki nem vagyok ahhoz, hogy tudományosan bebizonyíthassam a létezését, de amit megtapasztalok, arra nem mondom, hogy nincs ilyen.
2021. febr. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
38%

Nincs telepátia. Bizonyítottan nincs.

Mást tapasztalsz, nem telepátiát.

2021. febr. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
77%
3 Igen, ezt ki is fejtettem, hogy a tudomány jelenleg nem ismeri ezt el. Viszont akkor írdd már le, hogy szerinted mit tapasztalok.
2021. febr. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem képesek lennénk hasonlóra, de ez a képességünk el van/lett nyomva. Így nem vagyunk képesek. Esetleg pár ember valami hasonlóra.

Jövőben remélem kialakul. Kevesebb félreértés lenne. Hátrány lehet ha olyan info is hozzád juthat amiről nem feltétlenül akartál tudni.

(Asszem a Mi kell a nőnek c. filmben van valami hasonló ötlet.)

Mindegy ez az én sci-fi elméletem....

2021. febr. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
82%
Említették itt a Neuralinket. Szerintem még a mi életünkben képesek leszünk ilyesmire, és sokkal többre is.
2021. febr. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
0%

Sajnos ez egy komoly mentális betegség, amit a stressz alakított ki.

Illetve az emberi kapcsolatoktól való elszakadás.

2021. febr. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
9%
Nem.
2021. febr. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
25%
Nem lenne jó ha tudnák mikor mit gondolok. Szerintem más is így van ezzel.
2021. febr. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
69%
Mi még nem állunk rá készen kollektíven. Majd a következő dimenzióban.
2021. febr. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!