Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szeretnék különleges lenni....

Szeretnék különleges lenni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Annyira jó lenne valamilyen "képesség" ami kevés embernek van. Mondjuk szellemeket látni, hallani vagy valami ilyesmi. De végül is nem csak szellemekre gondolok hanem bármi másra. Valami olyan ami kevés embernek van.

Gondolom ehhez születni kell...és én nem születtem olyannak. Vagy még később kialakulhat valami?


2010. aug. 12. 22:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

találd meg a saját erősségeidet és azokat fejleszd. Jól rajzolsz, táncolsz, énekelsz? Mind mind különleges képesség, olyan, amiben ha kiteljesedsz, maradéktalanul eltölt boldogsággal, míg ha valamit csak tanulsz, és nem teszed a sajátoddá, sosem lesz elég jó, elég erős, elég különleges.

Ha megnézed a világ létezőit, mind a saját, született tehetségét fejleszti, és az szolgálja a túlélését.

Nem csak szellemeket látni különleges, vagy okkult dolog, az éneklés bájolások, rituálék alapja lehet, és ha rájössz miben vagy jó, biztosra veszem hogy elég kreatív leszel ahhoz, hogy okkult módon is alkalmazd.


Én foglalkozom okkult dolgokkal, tanulok mindenfélét szellemekről, egyebekről, ráadásul látó vagyok, de nem akarom látni őket. Nem vagyok elég érett ahhoz még, hogy feldolgozzam, ha egyszer tényleg látni is kezdem őket, így bár itt vannak, meg tudom nyugtatni magam azzal, hogy nincsenek :)

Ha egyszer látod őket, már nem igazán dönthetsz úgy, hogy nem akarod, márpedig azt hogy ott vannak, mindig ott vannak, gyülekeznek, hangosan vagy némán bámulnak, ordítanak, nyomodba szegődnek, nehéz kibírni ép ésszel.


A látóságnak is megvannak a maga szintjei, először művelődj pszichológiából, láss túl a hétköznapi dolgokon, és próbáld meg az emberek valódi arcát látni. Talán ez elég is lesz neked, (mindenképp hasznos), és ha a világ egy más formáját ismered meg általa, akkor gondold át ezt a szellem látás dolgot újra.

Nem mesébe illő dolog, nem olyan mókás, mint néhány filmben.. félelmetes, gusztustalan látvány, nagyon sokszor....

2010. aug. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Énekelni, táncolni nem tudok.

Kb 2 éve rajzoltam egy jót (az is azért lett jó mert az szívből rajzoltam valakinek...most nem tudnék szívből rajzolni) pár ember szerint jól rajzolok de szerintem nem. Soha nem tudtam úgy rajzolni, hogy ne maradjon fehér rész...egyszer túl nagyot rajzolok utána túl kicsit. Ha kiradírozom akkor meg ugyanolyanra megcsinálom így nem is szeretek rajzolni.

Nem tudom mihez értenék :/

Amúgy köszi a válaszokat :)

2010. aug. 13. 13:49
 13/19 anonim ***** válasza:

Akkor horgolj egy kötelet, most mit csináljunk veled?

Nem elég jó azt csinálni, amit szeretsz?

2010. aug. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

ma 00:22

tényleg?..akkor megmondanád miért sz*rnak nagyívben a fejemre?? XD...bocsi csak az ilyen már így is különleges vagy dolgok boszantanak a legjobban...nem leszek benne a törikönyvben csak mert megszülettem, és nem leszek modell csak mert elfogadom magam..igenis vannak elvárások, erről enyit...


jah és kérdező.. még mindig az ak-t ajánlom

2010. aug. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

ma 21:48


Igazad van,valamit le kell tenni az asztalra,hogy felnézzenek rád és különleges légy!De ez csak rajtad múllik...

Kérdező:miben van kiugró tehetséged?

2010. aug. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Semmiben
2010. aug. 14. 09:40
 17/19 pelgrim ***** válasza:
Ezek szerint még nem láttad be, hogy te Isten első és egyszülöttje vagy.
2010. aug. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
nos ha úgy érzed semmiben akkor könyű dolgod van, mert nem kell ragaszkodnod valamihez, csak mert abban kicsit jobb vagy...válasz valamit, bármit, és fejleszd azt, keresd az utat rá hogyan, ne aggódj megtalálod..
2010. aug. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

ha azt mondják, jól rajzolsz, és egy kicsit elengedve magad élvezed is, akkor gyakorold nyugodtan. nincs baj a fehér részekkel. nem kell mindent kitölteni. Elég az is ha csak alakokat rajzolsz csekély környezettel vagy anélkül, hiszen egy rajz akkor is elég, ha tele van fehér részekkel a papír.


a rajz számomra három dolgot jelent: szórakozás, kísérletezés, mesélés. alakjaim, állataim, képekbe foglalt érzéseim mind mind mesélnek valamit, szenvedélyesek.


művészetekben nem kell korlátoznod magad.

én is sok hibát látok, nagyon élesen a képeimben, de látom a fejlődést is. Érdemes összegyűjteni a képeid és egymás mellé rakni.

ez nem a tökéletességről szól, vagyis.. minden vonal egy gondolat, így tökéletes.


ahogy a rajzban tapasztaltam, úgy más dolgokban is a fejlődés pillanatszerű, rá fogsz döbbenni több-kevesebb gyakorlás után, hogy mindenben eljön egy pillanat mikor minden természetes, és nem azért, mert sokszor gyakoroltad a mozdulatot, hanem mert benned alakult valami. :)


Ha kicsit el mered hinni a többieknek hogy jó vagy, és elkezded aktívan gyakorolni, akár több technikát is kipróálva, hamarosan meglesz az önbizalmad és látni fogod hogy ebben igenis különleges vagy ;)

Sok sikert

2010. aug. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!