Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szeretnék különleges lenni....

Szeretnék különleges lenni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Annyira jó lenne valamilyen "képesség" ami kevés embernek van. Mondjuk szellemeket látni, hallani vagy valami ilyesmi. De végül is nem csak szellemekre gondolok hanem bármi másra. Valami olyan ami kevés embernek van.

Gondolom ehhez születni kell...és én nem születtem olyannak. Vagy még később kialakulhat valami?


2010. aug. 12. 22:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Valakinek egészen különleges vagy/leszel.

Szerintem ez jobb, mint a szellemesdi

2010. aug. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Nézd..,már elég sok ember van a földön akik meg vannak áldva különböző képeségekkel...,amit elbirsz képzelni mindennel!Legyél Te a 102-dik és vedd fel velük a versenyt!

Egyébként el lehet sajátitani képességeket,kitartó munkával,mégha nem is veledszületett!

2010. aug. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Te ilyen képességek nélkül is különleges vagy! Minden ember különleges.
2010. aug. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
De teljesen átlagos vagyok...nincs bennem semmi különleges. Se belül se kívül. Meg sehogy.
2010. aug. 12. 22:28
 5/19 anonim ***** válasza:
Annának igaza van..,minden ember egyszeri és megismételhetetlen,ezért mindekiben van valami különleges!Biztos benned is van...
2010. aug. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Átlagos vagy, de van ember, akinek a szemében különleges vagy. És minden ember az. :) Sose fogsz találni olyat, aki pont olyan, mint te, és ez tesz különlegessé. :)
2010. aug. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Jajj, lemaradt, hogy a "Saját szemedben". :D

*A saját szemedben átlagos vagy.

2010. aug. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

olyan aranyos hogy azt írjátok hogy mindenki különleges valakinek, de mi van ha én nem csak 1 embernek akarok az lenni hanem mondjuk 3 milliónak?...


amúgy agykontrolloz

2010. aug. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Már igy is mind a 3 millió embernek különleges vagy,hogy simán létezel mint bárki,mert mindegyik lát benned valami különlegesset,utolsó!
2010. aug. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Tanulj meg 17 nyelven beszélni pl. Na ez különleges. Nem érdemes belebonyolodni ilyen szellemlátósdiba, ugyanis marhaság az egész.
2010. aug. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!