Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Minek kell ezeknek ide jönniük?

Minek kell ezeknek ide jönniük?

Figyelt kérdés
Kicsit kezd elegem lenni, hogy van egy komoly kérdés - pl tenyérjóslással kapcsolatban - és a 10 válaszból egy ember adott normális, értelmes kérdést. A többiek babi nénis, "terhes vagy" offokat adtak általában, vagy a kérdezőt kritizálják. Elfogadom, hogy vannak, akik nem hisznek ebben, de ők tudnak normális választ adni. És elnézést kérek, hogy itt panaszkodom...
2010. aug. 11. 19:07
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*adott normális, értelmes választ. elnézést, félre írtam.
2010. aug. 11. 19:07
 2/12 anonim ***** válasza:
unatkoznak de nyugi én hiszek ilyenekben és ha tudok segítek bár annyira mélyen nem vagyok a témában de szivesen segítek ha tudok :)
2010. aug. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ezt viszont megköszönöm, nagyon kedves tőled. :)
2010. aug. 11. 19:14
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha az ilyen válaszokat jelzed, akkor törlik azokat. Akiknek meg csak ennyire telik, azoktól ne sajáld - ez az életükben a legnagyobb öröm, hogy rájuk is figyel valaki....
2010. aug. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nincs jobb örömük az életben.

Én nem hiszek benne, de érdekel és olvasok sokat a témáról. Senkit nem bántok azért, hogy miben hisz, legyen akármilyen butaságnak kinéző dolog. Amíg nem árt vele senkinek, addig szerintem oké.

2010. aug. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem pedig az ilyen kérdésekből van már elegem. Ahol azt kérdezik, hogy mi bajuk a kritizálóknak. Mi értelme van?

Ha valakinek annyi esze van, hogy egy fontos kérdést itt tesz fel, az viselje el a negatív hozzászólásokat is.

2010. aug. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
23%
Neharagudj, de szerinted komoly kérdés például, hogy "a tenyéren mit jelent az a hosszú csík"?Komolyan azt hiszed léteznek médiumok, hogy a jósok tudják mi várható a jövőben?Csak még valami.Kíváncsi lennék ezeknek a jósoknak és azok polgári foglalkozására/végzettségére akik hisznek bennük.Gondolom az ilyen emberek nem észben a legerősebbek,mivel diplomás, főleg dr.címmel rendelkezők nemigen hisznek az ilyesmikben.Érdekes, hogy az alacsonyabb végzettségűek vagy idősek jobban hisznek az ilyen dolgokban.
2010. aug. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ma 19:49

Szerintem igenis, hogy van annak jelentősége, hogy mi az a hosszú csík.

Minden embernek a tenyerén van szívvonal, fejvonal, életvonal.

A szívvonal a megérzésekre vonatkozik, tehát arra, hogy a döntéseidben mennyire használod azt, amit a szíved súg.

A fejvonal arra vonatkozik, hogy a döntéseidben mennyire használod az eszedet.

Az életvonal az eddigi életedet, és az életed szakaszát jelöli.

2010. aug. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szabad vélemény nyilvánítás van...ez kell szeretni,ha meg nem tetszik,ne kérdezz;)De nekem meg ezekből a kérdésekből van elegem,no meg az ilyen horoszkóposból, hogy "ez és ez a csillag jegy össze illik?"De most komolyan...így akar majd mindenki párt találni,hogy oda áll elé és megkérdezi,mi a horoszkópja és ha nem az, amit ő akar,akkor ott hagyja?Nevetséges...annyi ilyen naiv emberke van és egyik hülyébb kérdést tud feltenni,mint a másik...ne csodálkozz,hogy annyian beszólnak,ha vmi baromságot írsz...El kell fogadni légy toleránsabb,de ha nem tetszik,nem kell válaszolni neki.Ennyi;)

15/L

2010. aug. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Szerintem igenis, hogy van annak jelentősége, hogy mi az a hosszú csík"


Gondolom ha hiszel benne, akkor meg is tudod mondani,h ogy miért van jelentősége?Miért függ össze a kézen egy pár csík, az ember tulajdonságaival vagy jövőjével?Kíváncsian várom a logikusan felépített magyarázatodat(már ha van) a kérdésemre.

2010. aug. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!