Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem le az átkot?

Hogyan vegyem le az átkot?

Figyelt kérdés

Szerintem mi el vagyunk átkozva. az egész család.

semmi nem jön össze nekünk. Például mondok 1-et ami ma volt: el akartunk utazni, a kocsi elromlott, az autószerelő 2 hétig elhúzta az időt, kiderült, hogy lejárt a műszakija.

Amire nincs pénzünk, hogy megcsináltassuk. lejárt a jogosítvány.....

és még sorolhatnék ilyeneket de most az a kérdés, hogy hogyan vegyem le az átkot


2010. aug. 9. 10:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak oda kellett volna figyelni az idópontokra, az a baj, hogy pesszimisták vagytok.
2010. aug. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de ez csak 1 példa volt a sok rossz közzűl
2010. aug. 9. 11:11
 3/9 anonim ***** válasza:

Azért az átkok nem tudják módosítani az ilyen időpontokat, legalább is nem hinném.

Anyám is mindig átkokkal és szellemekkel jön, ha épp ügyetlenkedik. Először magatokba keressétek a problémát, ha nincs ésszerű magyarázat, akkor jöhetnek a paranormális dolgok. De az ilyen határidős dolgokra van ésszerű magyarázat: figyelmetlenség. Kocsi elromlásra: biztos francia (na jó ezt poénnak szántam), kevés pénz: rossz állás.

2010. aug. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez nem átok,csak rossz szervezés.Én például minden külföldi út előtt megnézetem a kocsit,mert nem akarom 50€ért megcsináltatni máshol.
2010. aug. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem te nem tudod levenni, mivel nem vagy jártas az ilyenben, gondolom nincs róla tapasztalatod.

Inkább egy megfelelő személynek kellene végeznie.

www.boszorkanyszovetseg.hu

Itt gyakorlott boszorkányok vannak, akik tudnak segíteni.

2010. aug. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Az utolsó jó választ adott

a többi szégyelje magát

2010. aug. 9. 14:45
 7/9 utolsotroger ***** válasza:
mindenképpen menj el a boszorkányokhoz, hogy 20ezerér levegyék az átkot rólatok, én is voltam régebben, mert gennyes folyásom volt és elfelejtettem elmenni az orvoshoz és nem akart múlni, na akkor rámtette a kezét a pádre és minden egycsapásra megoldódott, szal csak ajánlani tudom!
2010. aug. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem a kérdező viccből kérdezett ilyeneket. Én is hiszek az átokban, de az nem így jelenik meg. A jogosítvány lejárt, a kocsi műszakija lejárt? Hát egyszer le kell járni, ez nem átok, hanem a ti figyelmetlenségetek egyértelműen. Egyszer nekem is lejárt hetekkel azelőtt mielőtt megállított volna a rendőr, elvették a forgalmit, na de az hol átok. Az egyértelműen az én könnyűségem. Ennyi hülyét!
2012. nov. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
könnyelműség, nem könnyűség! De gondolom mindenki érte. Bár, nem tudom...
2012. nov. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!