Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan lehet bevonzani valamit?

Hogyan lehet bevonzani valamit?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék bekerülni egy bizonyos céghez, már évek óta ez az álmom, és lesz is egy meghallgatás, csak ott persze nem csak én leszek. És mindig olyan negatív gondolatok jutnak eszembe, hogy úgysem sikerül,stb. Be tudom vonzani, hogy mégis engem vegyenek fel?

2020. szept. 27. 22:13
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
De én azt nem értem, hogy miért ne küzdhetnék az álmomért? Inkább elégedjek meg sokkal kevesebbel, hogy aztán majd ott bánkódjak, hogy elszalasztottam életem lehetőségét?
2020. szept. 28. 16:47
 12/15 Grimfox ***** válasza:
Küzdj az álmodért, de "legális" módszerekkel. Dolgozz keményen, hogy olyan ember legyél, akit fel akarnak venni. A "bevonzás" ennek megkerülése lenne, nem küzdenél az álmodért, hanem kiskapun próbálnál bejutni. Ahelyett, hogy azon gondolkodnál, hogyan legyél te a legalkalmasabb, azon gondolkodsz, hogyan legyél te az, akit fel akarnak venni, függetlenül attól, hogy megdolgoztál e érte, vagy sem. Játssz igazságosan, nyerj, vagy veszíts igazságosan. Erről szól az álmodért való küzdelem, nem arról, hogy hogyan trükközd be magad valahová.
2020. szept. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Oké, rendben, már értem^^ Vagyis akkor csak úgy dolgozzak érte, ahogy más emberek is, minden “ezotérikus dolog” nélkül.
2020. szept. 28. 17:08
 14/15 Grimfox ***** válasza:

Pontosan! Tökéletesen érted a dolgot! Az ezoterikus technikák nem profán, "exoterikus" célok elérésére valók.

Ha ezotériával akarsz elérni valamit, akkor az az önfejlesztésen keresztül működik. Jobb, alkalmasabb, testben, és szellemben erősebb emberré válsz, és ez természetesen kihat a mindennapi életedre is. Ez hosszabb út, de biztos az eredménye, és minden területen a javadra válik az életedben.

2020. szept. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Vasat mágnessel tudsz bevonzani.
2020. szept. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!