Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valakinek sikerült konkrét...

Valakinek sikerült konkrét személyt, pàrt bevonzani a "Titok"segítségével?

Figyelt kérdés
Szeretnék olvasni pàr igaz történetet kinek mit sikerült megvalósítani,persze aki hisz benne.
2019. febr. 20. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
Az a világon a legnagyobb etetés és baromság....megnézed a filmet,és tutdod a titkot Gheccccc! :D
2019. febr. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én kb két hete végeztem itt egy anonim kutatást a bevonzásról iskolai projekthez, az eredmény, hogy a kérdőívemet kitöltő 12 emberből senkinek nem sikerült a bevonzás, bár egy még bizonytalankodik, mert alakulnak a dolgai.
2019. febr. 21. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha beakarod vonzani, az azt jelenti, hogy olyan dolgot akarsz, ami jelenleg nincs meg neked. Hiába csinálod a filmben látottatokat, azért mert párt akarsz magadnak.. nem fog sikerülni, mert így végig a hiányérzése van benned. Mindaz amit akarsz az életben, azt azért akarod, hogy jól érzed magad, boldog légy. Minden teremtés titka ez: Ha függetlenül a körülményektől, pusztán a figyelmem/gondolataim/képzeletem által érezni tudom a vágyam meglétét.. tehát úgyérzem, mintha már meglenne a párkapcsolat, hiszen megvan a hozzá köthető szeretet érzése.. és eljutsz arra a pontra, hogy az érzés előidézése az elméd segítségével elegendő.. olyanannyira, hogy szinte másodlagossá válik, hogy megkapod-e az áhított dolgot vagy sem.. Akkor megkapod. Mikor már nem hiányzik és nem is várod el, hogy megtörténjen, hiszen sikerült elérned a magját a vágynak, tehát, hogy jól érezd magad. Ekkor a párodnak felkell tűnnie az életedben. Ez törvény. Nem biztos, hogy pont az a konkrét személy, akire gondolsz.. de hozzá hasonló vagy egy sokkal jobb emberrel tudsz majd összejönni. Hordozd az elmédben azt a konkrét személyt, akit szeretnél mindenféle ragaszkodás nélkül és csupán a gondolata hozzon örömöt és becsüld nagyra miközben ezt teszed. :)
2019. febr. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!