Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan lehet bevonzani valamit?

Hogyan lehet bevonzani valamit?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék bekerülni egy bizonyos céghez, már évek óta ez az álmom, és lesz is egy meghallgatás, csak ott persze nem csak én leszek. És mindig olyan negatív gondolatok jutnak eszembe, hogy úgysem sikerül,stb. Be tudom vonzani, hogy mégis engem vegyenek fel?

2020. szept. 27. 22:13
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy kb egész szeptemberben bizonyos okok miatt otthon kellett maradnom, és ebben a sok időben van/volt időm felkészülni. Ezt is bevonzottam szerintetek?
2020. szept. 27. 22:14
 2/15 Grimfox ***** válasza:
19%

A bevonzás mint olyan nem működik. A bizonyos okok, amik miatt otthon kellett maradnod korábbi cselekedetek eredményei, azaz karma, nem bevonzás. Előfordulhat, hogy ez a javadra válik a meghallgatás során, de nem azért, mert bevonzottad, hanem mert az eddigi cselekedeteid alapján ez következett be.

Amennyiben több jelentkező is van, és te ilyen-olyan praktikákkal előtérbe tolod magad, akkor van rá esély, hogy olyasvalakit fosztasz meg a lehetőségtől, akinek nagyobb szüksége van rá/jobban kiérdemelte. Ez számodra a jövőben negatív következményeket eredményezne, első sorban a munkahellyel kapcsolatban.

Ha valamit tenni akarsz, mindig gondold végig, milyen következményekkel lesz az másokra, különben olyan helyzetben találod magad, amiben nagyon nem szeretnéd.

2020. szept. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Csak azért gondoltam bevonzásnak, mert ilyen hosszú ideig még soha nem kellett otthon maradnom, igaz, nagyrészt a vírus miatt. De csak azért tettem fel a kérdést, hogy hátha valamivel nagyobb esélyem legyen.
2020. szept. 27. 22:38
 4/15 Grimfox ***** válasza:
Az ilyesmibe jobb nem belepiszkálni, mert olyan eseményláncolatokat indíthatsz el, aminek a vége már lavinaszerű. Mivel nem látod át hogy milyen cselekedetből mi következik, és a következmény minek lesz az alapja, ezért jobb nem belepiszkálni. Ha egyedüli jelentkező lennél, és az elbírálásodon szeretnél javítani, az még határeset lenne, de ha többedmagaddal jelentkezel, nem jó ötlet belenyúlkálni. Igyekezz a lehető legjobbat mutatni magadból a meghallgatáson, a többi pedig nem rajtad múlik. Hadd kapja meg az állást az, akinek a legnagyobb szüksége van rá, vagy akinek a cselekedetei közvetlenül oda vezettek.
2020. szept. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hát igazából ezt úgy értem, hogy online interjú lenne, így nem tudom mennyi más jelentkező lenne. Viszont hogyha én “megérdemlem” az állást, akkor ha én kapom meg, abból nem lesz semmi baj, nem?
2020. szept. 27. 22:51
 6/15 A kérdező kommentje:
Meg több helyre is jelentkezek (kb 10), valamelyik csak bejön
2020. szept. 27. 22:54
 7/15 Grimfox ***** válasza:
Ha te "érdemled meg", akkor te fogod megkapni az állást. Kivéve, ha valakinek hasonló ötlete támad, mint neked, és kierőszakolja magának a dolgot. Az, hogy utána boldog lesz e az eredménnyel, már más kérdés. Alap körülmények között azé lesz az állás, aki "megérdemli".
2020. szept. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ mit akarsz bevonzani. Mert ha vasat akkor mágnessel érdemes próbálkozni.
2020. szept. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Grimfox és abban az esetben mi van ha olyan kapja meg az állást aki valakinek a valakije, vagy pl szexuális szolgáltatást nyújtott érte? Tehát szó szerint nem megérdemli, hanem kiharcolja, hasonlóan mint a kérdező. Miért hagyja veszni az élete vágyát a kérdező?
2020. szept. 28. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Grimfox ***** válasza:
100%

A protekciót nem tudom megmondani, az kicsit bonyolultabb eset, de ahogy ugyanaz fog történni azzal, aki kierőszakolja, mint ami a kérdezővel történt volna. Esetleg még rosszabb is, függően az előéletétől, és attól, milyen módszert használt a bejutásra. Mondjuk egy online interjút nehéz a díványon tartani. A kérdező nem azt írta, hogy az élete álma az adott állás, hanem hogy évek óta álma, hogy bejusson oda.

Egyébként pedig attól, hogy valakinek valami az élete álma, még nem jelenti azt, hogy be kell, vagy be szabad teljesülnie. Sokan álmodnak olyasmiről, amit ha megkapnának, tönkre tenné az életüket.

2020. szept. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!