Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Csak én találom viccesnek a...

Csak én találom viccesnek a némelyik ufo, ezotéria kérdésekben leírt észrevételeket?

Figyelt kérdés
Én általában úgy röhögök, h alig bírom szusszal. Most is majdnem megfulladtam a kukoricámban. :)Olyan dilisek vannak. xD
2010. aug. 3. 20:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%
Tudod, az a helyzet, hogy ezeket egyedül kell megoldani, segítség legfeljebb addig kell, míg rájössz, hogy tudod te magad, mert más nem láthat beléd. Talán emiatt vicces kicsit nekem is, milyen butaságokat írnak egyesek.
2010. aug. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
58%

Nevetségesek,de egyben elkeserítőek is,hogy 2010-ben vannak fiatalok,akik hisznek az ilyen ostoba baböonákban.

Néha elgondolkodom azon,hogy egy fiúnak megtetszik egy lány,randira hívja. A lánynak is tetszik,de mielőtt igent mon,megkérdezi a horoszkópját. Ha nem stimmel,akkor nem randizik vele. De mi van akkor,ha már együtt járnak,jól megvannak és akkor jönnek rá,hogy a horoszkóp szerint nem illenek össze?

2010. aug. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én hiszek a földön kívüliekben,a szellemekben,a reinkarnációban...De több kérdés még nekem is sok:)
2010. aug. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Jajj, mikor jönnek a medvedisznóemberrel, akkor a székről is leesek :xD

De teljesen igazuk van. Hiszek a természetfölötti dolgokban, ám jónéhány kérdés eleve bugyuta vagy kitaláció. Vagy egyben. Mert biztos terhesek.... XD

2010. aug. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Jó,hát tény hogy vicessek,de akkor se kell leoltani a kérdezőt bármiben is hisz..!Engem is mindig bolondnak néznek,hogy hiszek ebben abban az ezotériával kapcsolatban,de tiszteletben kéne tartani más érdeklődési körét,nem hülyének nézni egyből.
2010. aug. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
52%

Nekem az a nevetséges, ha valaki a XXI. században még azt hiszi, hogy a tudomány már majdnem mindenre tudja a választ, csak még egy-két apró részletkérdés van hátra.

1900 körül is pont ezt hitték, sőt 1800 környékén is.


A logikátlan hülyeség engem is zavar, de a nagyképű materialista okoskodás még annál is jobban.

2010. aug. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nemo...,Nostradamusban hiszel-é?És az Ő jóslataiban?:D
2010. aug. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Áh, hidd el, ez itt semmi!


Itt kezdődnek a durva okfejtések:

[link]

2010. aug. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

A válasz írója 87%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:52



Jah..,404!:XD

2010. aug. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
most meg jó,elöbbi válaszom storno:D
2010. aug. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!