Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az univerzum egy nagy élőlény...

Az univerzum egy nagy élőlény feje?

Figyelt kérdés
Láttan egy képet az agysejtekről és az univerzumról és nagyon hasonlítanak. Lehetséges lenne, hogy igazából egy hatalmas előlényben élünk ? Vagy ez nem lehet a fizika törvényei alapján.

2020. jún. 3. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
9%
Mondjuk azt, hogy valószínűtlen.
2020. jún. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom csak elég fura teória
2020. jún. 3. 18:56
 3/7 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem simán elképzelhető. Addig amíg vannak, olyan emberek, akik istenségekben hisznek, addig ez is elképzelhető. Sőt szerintem reálisabb is.
2020. jún. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Nem a feje..
2020. jún. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A. G. Wells írt először hasonlót, a belső földben, hogy lehet csak egy óriás kisujjában élünk.

Személy szerint nem hiszek ezekben.

2020. jún. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nézd végig a "fizika ahogy nem ismered" című youtube videó sorozatot. Az bőven kifejtve választ ad a miértjeidre.
2020. jún. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Minden jel arra utal hogy igen. Paraziták vagyunk egy másik élőlény testében. Az is lehet hogy ő is ugyanígy.
2022. dec. 28. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!