Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit választanál?

Mit választanál?

Figyelt kérdés

Ha lehetőség adódna arra hogy megtudd saját halálod pontos idejét és helyszinét, élnél a lehetőséggel, vagy inkább kihagyod a lehetőséget ?


(próbáltam a lehető legérthetőbben fogalmazni, ha nem sikerült, sry)


2010. júl. 21. 13:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

ha tudnád, se tudnád kikerülni :)

ez van.

nemtudom h szeretném e tudni.. talán csak az évszámot, és nem a napont hónapot helyet :)

2010. júl. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én megkérném az eggyik haveromat hogy ő tudja meg és ha elég sokán lesz az "alkalkalom" akkor megkérném h mondja meg és én is kötnék biztositást :p


De annyira nem lennék rá kiváncsi :S


15/F

By: Atsoph

2010. júl. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Tudni akarnám, egyrészt, hogy aznap messze elkerüljem az adott helyet, másrészt mert ha egy ilyet felajánlanának, akkor képtelen lennék azt mondani, hogy köszi, de majd úgyis meglátom...

Ha tudnám, mennyi időm van hátra, nem gondolkodnék úgy, hogy ráér ez meg az, inkább tanulok, dolgozom, hanem megtenném, amit és amiket igazán akarok.

Az életbiztosítás sem rossz ötlet, de én inkább azon törném a fejem, hogy hogyan éljem túl a halálom napját :)

2010. júl. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!