Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerinted Mi lehet a Fekete...

Szerinted Mi lehet a Fekete lyukban?

Figyelt kérdés

Szerinted ha valaki bekerül a fekete lyukba mitörténik vele?


talán Új dimenzióba keveredik vagy egyszerüen csak meghal?



Trágár hozzászólásokat légyszi ne írjatok köszi!


2010. júl. 18. 10:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Naakkor. A fekete lyukak NEM nőnek a végtelenségig.

[link]


A gravitáció a tömegközépponthoz közeledve négyzetesen nő, ez mindenre igaz, nem csak a fekete lyukakra, de azok esetében ez meglehetősen extrém eredményeket hozhat, ahol is a lyuk felé (lábbal előre) zuhanó 170 centis fickónak a lábfejei már atomjaira hullottak, a combjai még nagyobb darabokban szakadoznak le, a fejére meg még alig-alig hat valami kis vonzás. Szerinted mi történhet vele?

2010. júl. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Folytonossági hiány! :D

Vagy út a pokolba?

Szerintem éljünk még egy kicsit, aztán megfejtik nekünk.

üdv.

2010. júl. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Miért az ezotériához soroltad ezt a kérdést? Egyébként ha jól emlékszem, egyszer régen azt olvastam, hogy ott amolyan antivilágot találunk.(ez az én képzeletemet meghaladja) Különben meg nagyon keveset tudunk szerintem ilyen témakörben. A tudomány feltételezések/vélemények sorozata, mindenre van ellenérv és cáfolat. Az ősrobbanás is csak a tudomány mai álláspontja szerint van ismertetve. (szerintem jócskán van hiba a mostani elméletben, szimplán nem logikus) Jajj, asszem kissé elkalandoztam...
2010. júl. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

"szerintem jócskán van hiba a mostani elméletben"

Légyszi mondj kettőt!


Hosszasan fontolgattam a dolgot, és árnyalatnyi különbséggel ugyan de Hawkingot egy icipicit hitelesebbnek tartom a témában nálad. (Igaz róla meg nem lehet tudni, hogy nem egy underground hacker csapat irányítja-e már évek óta a szerencsétlent)

Minden esetre meggyőzhető vagyok, ezért kérem hogy mondj néhány konkrét példát. (Meg azért is , mert remélem hogy azok legalább olyan viccesek lesznek, mint az antivilág elméleted)

2010. júl. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
18:10-es vagyok. Kedves 22:33-as! Ha figyelmesebben elolvastad volna, nekem NINCS antivilág elméletem. Csupán a kérdezőnek írtam, hogy egyszer olvastam egy ilyen elméletről. Azt gondolom, ez lényeges különbség. Sőt, azt sem írom sehol, hogy egyet értek vele. Szimplán az előző válaszolók igen sokmindent megemlítettek, így én ezzel egészítettem ki. A kérdező ha szeretné, majd olvasgat erről. Nem hittem volna, hogy egy olyan szó megemlítése, amiről egyszer hallottam, ennyire megrendíti a lelki egyensúlyodat. Mindenesetre elnézést kérek, ha így történt. Az ősrobbanással egyébként nekem ott a problémám, hogy a semmiből nem lesz semmi. Márpedig manapság azt hangoztatják, hogy szimplán megtörtént a robbanás és kész. De mi volt az ősrobbanás előtt? A semmi? Na neee! Valaminek mégis csak elő kellett idéznie a folyamatot. (elnézést a tudományos szakkifejezések mellőzéséért) Egyébként ezen nem csak én rágódom. Nyilván Te is olvasol ezen témakörben, így hallottál erről. Sem Hawkingot, sem mást nem áll szándékomban felülírni, de számomra az ősrobbanás elmélet így nem kerek. Ezt nugodtan veheted logikátlanságnak vagy gyengeelméjűségnek. Nem kérek senkit, hogy értesen egyet velem. Ellenben azt nem értem, hogy az oldalt miért nem az eredeti rendeltetésére használod. A kérdésre kellene válaszolnod, nem pedig a kommenteket kommentálni. Remélem ismét sikerült kellemes percekkel megörvendeztetni Téged.:) Csak ennyit szerettem volna. További szép napot!
2010. júl. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Kedves barátom, a kérdésre 07-18 14:47-kor válaszoltam. Merem állítani hogy talán még hasznosat is. De a te válaszodat nem tudtam megállni reagálás nélkül. Méghozzá korántsem azért mert feltételeztem hogy te találtad ki azt az elméletet. Nyugodt lehetsz tökéletesen értem az "egyszer régen azt olvastam" szavak mindegyikét.

Csakhogy ha átküldöd a válaszod egy magyar-magyar fordítón, az az első felét így fordítja le: Nem értek a témához, mintha hallottam(olvastam) volna valamit róla, de abban sem vagyok biztos.

A második részét meg így:

De a tudósoknál akkor is jobban tudom, és punktum.

Komolyan mondom. Olvasd vissza saját magad ha nem hiszed!

Amennyire nyitott vagyok az ősrobbanás, az evolúció, sőt felőlem akár a gravitációelmélet kritikájára is, annyira elszomorító látnom amikor a kritikusnak fogalma sincs az általa kritizált témáról. Pedig kellenének felkészültebb ellenzők, hisz az ellenoldal nélküli elméletek hajlamosak dogmává kövülni, az meg senkinek sem jó. Nagyon is kell a kritika, igen. De nem így.

(Mi volt az idő kezdete előtt? - Gondolom ellentmondás.)

2010. júl. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Kedves Barátom! (ha én is szólíthatlak így) Nem szokásom megváltoztatni azt, amit egyszer kimondok/leírok, így most sem fogom ezt tenni. Azt viszont elismerem, hogy az előző két levelemben nem megfelelően fogalmaztam. Lehettem volna sokkal diplomatikusabb, precízebb is. Bevallom felbosszantott az, mikor a következőt írtad: "antivilág elméleteD" (látsd birtokos személyjel) Többet azt hiszem nem kívánok hozzászólni a témához. A kérdezőtől pedig elnézést kérek az OFF-olásunkért.
2010. júl. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

a fekete lyuk belsejében miden agyag a végtelenségig összepréselődik hiszen ott végtelen nagyságú a gravitációs

vonzás(még a fény sem szökik el)

2011. febr. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!