Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerinted Mi lehet a Fekete...

Szerinted Mi lehet a Fekete lyukban?

Figyelt kérdés

Szerinted ha valaki bekerül a fekete lyukba mitörténik vele?


talán Új dimenzióba keveredik vagy egyszerüen csak meghal?



Trágár hozzászólásokat légyszi ne írjatok köszi!


2010. júl. 18. 10:25
1 2
 1/18 anonim válasza:
A feketelyuk közepe fehér és nem megy benn az idő, tehát mozogni sem lehetne benne, mert nem telik az idő! A feketlyuk folyton tágu és úgy keletkezik, hogy ha egy csillag elpusztul vagy feketelyuk lesz belőle vagy részecskespirál! A részecskespirál apró fehér kis vonalkák amiből nagyon sok van és áthatol mindenen! Amikor egyszer a holdon jártak az ilyen részecskespirálokra azt hitték, hogy baj van a látásukkal, mer fehér vonalkákat láttak!
2010. júl. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Sztem ott aztán semmi sincs, ami oda megerül az atomjaira hullik, aztán az atomjai is széthullanak, és röntgen meg egyéb sugárzás lesz belőlük, ami persze ugyanúgy elnyelődik..


Azt olvastam erről, hogy a fekete lyukak azok olyan pontjai a naprendszernek ahol a tömeg önmagába sürüsödik össze.


A Folyamat öngerjesztő és végtelen, mivel minnél többminden kerül bele annál nagyobb lesz a tömege és annál sürübb lesz, ami miatta tömegvonzása is nő..

Emiatt a fekete lyukak folyamatosan nőnek..

2010. júl. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Na, végre egy értelmes téma :)


Én csak csendben figyelek-remélem lesznek hasznos hozzászólások még :)

2010. júl. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nem tud egy élőlény "bekerülni" egy fekete lyukba. Akkora erővel húzná a fekete lyuk, hogy már jóval korábban szétszakadna. Az időtorzulás miatt pedig annyira lelassulna az idő folyása, hogy emiatt is lehetetlen lenne bejutni a közepébe élve.
2010. júl. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:

De végülis senkisem tudhatja hogy mi lehet ott!

Szerintem is egy új dimenzióba keveredünk!

2010. júl. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Szerintem simán meghalsz,de ha lenne valami amivel elmehetsz mellette anélkül h meghalnák, akkor időutaznál.

Magyarázat:A közelében lassabban telik az idő,de kint(földön) nem.Szóval amíg elrepülsz mellette addig anig öregedsz, kint viszont eltelik sokszor annyi idő.

2010. júl. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:

www.kryon.hu


A 2010.04.24-i közvetítés fordítását olvasd el. Ha tök kínai, tekerd a "Dolgok, amiket nem is feltételezel, gamma energia" fejezetéhez, ott néhány mondatban kapsz egy magyarázatot kérdésedre.

Kinek-kinek hite szerint.

2010. júl. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

12:07


Istenem ennyi baromságot ami azon az oldalon van. Talált valahol néhány jól hangzó kifejezést és mondatokat alkotott belőlük. Az úgy látszik nem zavarta, hogy teljesen értelmetlen dolgokat ír. Értelmes kérdésre nem "illik" ilyen választ adni.

2010. júl. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:

"Szerinted ha valaki bekerül a fekete lyukba mitörténik vele?


talán Új dimenzióba keveredik vagy egyszerüen csak meghal?"


Bekerülni élve(emberi formában)a fekete lyuk belselyébe lehetettlen, de még megközelíteni is. Szóval meghal.

De a lelkünk(energia ami nem vész el csak átalakul)talán bekerülhet de hogy mi történik ott vele azt senki emberfia nemtudja.

2010. júl. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
szerintem ne itt az ezotériában keresd a választ, hanem inkább a tudomány témakörben, ott már úgyis van sok-sok ilyen kérdés, és legalább nem hülyeségeket írnak, mint itt páran
2010. júl. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!