Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti már idéztetek szellemet?...

Ti már idéztetek szellemet? És mik történtek az idézés után?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok a storytokra!

2019. aug. 29. 00:04
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Nem, de egy barátnőm igen. Semmi sem történt, utána pizzáztak.
2019. aug. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

Jobb esetben nem tortenik semmi, de ez eleg ritka.


Amikor szellemet idezel, igazabol egy entitast odalancolsz magadhoz vagy a helyhez ahol megidezed. Ilyenkor akarata ellenere lesz ott, szoval ha mondjuk vagy olyan szinten hogy beszelni is tudj vele, ne vard el hogy baratsagos legyen veled.


Az esetek nagyreszeben csak energiavampirokat huznak be ezzel. Ezek olyan lenyek akik negativ erzesekbol taplalkoznak es rad is negativ hatassal vannak.


Ezert szoktuk hivni az entitasokat, igy sajat akartukbol jelennek, vagy eppen nem jelennek meg nekunk.


Osszefoglalaskepp: ne idezz szellemeket, nem jatek, nem vicces, nem buli es semmi jo hatasa nem lesz. Es attol meg hogy nem veszed eszre, valoszinuleg odahuzol valamit, ami onnantol rajtad lesz es szivja az energiad.

2019. aug. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%
Semmi nem történt, pedig többször is próbálkoztunk.
2019. aug. 29. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Thispain ***** válasza:
67%
Én a bíróságra próbáltam beidézni egy szellemet tanuként, de már a postai cím kiderítésénél elakadtam.
2019. aug. 29. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
2008-ban kezdtem el érdeklődni a szellemek világa iránt. 2011-ben 3 társammal neki vágtunk a szellemidézésnek!(Gondoltuk buli leszz ). Pentegrammal és idéző szövegek mormolásával próbálkoztunk be is vált . Csak két dologal nem számoltam a helyett ahol próbálkoztunk több halál esett is terhelte valamint egyik ismerősöm érzelmileg labilis volt.Na de nagyon előre szaladtam.2011 szeptember 2 23:30 kor érkeztünk meg x helyre a velünk jött kutyát két kilóméterrel előbb kötöttük ki! 1 óra 32 perc sikertelen próbálkozás után Sikerült elérnünk a célunkat valami át jött Kérdeztük ki ő de csak annyi válasz jött Halál ! Az érzelmileg labilis társam felpattant ! A kör megtörése után vált ilyesztővé a levegő lehült a szél feltámadt kisérteties hangokat hallotunk.De nem tudtuk semmit se csinálni így hát futottunk. A kutya idő közben égtelen csaholásba kezdet és próbált menekülni az első ember eloldozta addig futottunk míg el nem értünk hozzám ott átbeszéltük hogy mi történt,másnap hívtunk egy szellem űzőt sikeresen le is vette rólam a szellemet mely hozzám csapódott és kérte hogy vigyük el az idézés helyére mikor oda értünk Megremegtem és rosszul lettem ő pedig lezárta a félbehagyott munkánkat .Tőle tudtam meg hogy amit át hoztunk egy yilkos volt . És mondta hogy többé ne próbálkozzunk szellem idézésel profi segítség nélkül. hogy miért most osztom meg veletek mert az utobbi időben sokan mennek a arra a helyre és többen is próbálkoznak ott szellem idézésel mit tudnék értük tenni ? hiába mesélem el mi történt velem. Valamint azóta minden állat fél tőlünk még a saját kutyám is, és könnyen tudok félelmet kelteni másokba hogyan szüntethetném meg ezt ?
2019. aug. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem játék. Csúnya vége lehet.
2019. aug. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ismerek. Baromi veszelyes. Azta meg csodalkozik vki h milyen az elete.
2019. szept. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
És milyen szellemeket idézhetünk meg? Régi ismerőseinket?
2019. szept. 9. 18:59
 9/9 anonim ***** válasza:
32%

Miután teljesen ignoráltad mindazt amit mindenki (beleértve jómagamat) írt, hadd foglaljam össze:


Semmilyen szellemet, lényt nem szabad idézni. Veszélyes lehet, és minden esetben negatív.

Soha semmit nem idézünk, csak hívunk.

Az ősi kultúrákban is az idézéskor hívásra utalnak.

2019. szept. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!