Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha szellemet idézek és ott...

Ha szellemet idézek és ott ragad, az idézés helyéhez, hozzám, vagy ahhoz a tárgyhoz fog kötődni, amivel megidéztem?

Figyelt kérdés
Próbálom házon kívül megidézni, a tárgyat is kidobhatom, amivel idéztem, így akkor két veszélytől megszabadulok, igaz? De akkor lehet, hogy hozzám fog kötődni? Mit csináljak, hogy veszélytelenül idézem meg? Csak kérdéseket szeretnék neki feltenni.
2016. ápr. 21. 21:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
Bármit. Nem valószínű, hogy hatása lesz. Max a pszichédre.
2016. ápr. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Te idézted, hozzád ment, miért a tárgyhoz kötődne?
2016. ápr. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hallottam róla, hogy azokhoz a tárgyakhoz, amikkel szellemet idéztek (vagy egyéb "mágikus" célokra használták), démonok kötődhetnek.Így pl a jós kártyához is.Nem tudom, mennyi az igazság ebben az elméletben, ezért is kérdezem.Én kulcsos könyvvel idézném,persze ez olyan, mintha ingát használnék.
2016. ápr. 21. 21:50
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nos ezek a lények az energiából falatoznak stb . Tehát hozzád fog ragadni . Általában az idézőhöz tapadnak mert abból származik a legtöbb hasznuk
2016. ápr. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A tárgyakat úgy képzeld el, mint a saját kiterjesztésed, ami segít a célra összpontosítani. Ha te idézel valamit, az nem fog kötődni a segédeszközeidhez, csak hozzád. A legjobb ha nem idézel meg semmit. Elküldeni sokkal nehezebb. Képzeld el úgy, mint amikor behívták az oroszokat békefenntartónak, és itt felejtették magukat. Ahhoz érdeke fűződik, hogy megjelenjen. A távozáshoz nem. Abban sem lehetsz biztos hogy tudja a választ a kérdéseidre, és ha válaszol, akkor az igazat mondja e. Attól hogy testetlen, még nem mindentudó. És legfőképpen nem segítőkész.
2016. ápr. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Minden idézésnek van egy menete: eleje - közepe és vége, mily meglepő nem de bár?

Ha jól végzed az idézést, vagyis a végét LEZÁROD akkor semmi és senki sem fog hozzád kötődni, csak akkor ha olyas valakit idéztél aki nem is akar elmenni és inkább van veled, hisz hívtad mint ott ahol volt.

De amúgy sem jó idézgetni, mert valakire rákényszeríteni az akaratod picit nem túl előnyös, nem is tisztességes jah és törvénybe ütközik, ez másfajta törvény nem sima emberek által kreált összehányt valami.

Így aztán, mivel szabad akaratától függetlenül megidézel valakit önnön magadhoz, mely által magadhoz is kötöd! ezért hozzád fog ragaszkodni, bármilyen trükkel ezt ki akarod küszöbölni, használni szeretnéd mint egy tárgyat, hisz oka van amiért hívod, s az idézett eleve dönthet arról, helyesen felel, avagy sem, vagy totál semmit sem tud. Majd ha nem zárod le vagyis nem küldöd el magadról és zárod le azt az átjárót vagy küldöd vissza a megidézett lényt, akkor nagy bajban leszel!

Így jobb inkább másfélre módon választ keresni a kérdéseidre. Ha egy adott személlyel szeretnél beszélni, akkor ő már átkelt, de ha a napokban halt meg kb 42 napja, akkor még talán tudsz vele beszélni.

Ha egyéb más lénnyel kommunikálnál, ajánlom az álmok földjét, sokkal jobb, bár több felkészülést igényel és huzamosabb időbe telhet a megtudakolása a dolgoknak de veszélytelen!

Gondold át mit teszel, amúgy is te örülnél ha csak úgy valaki mint egy kutyát hívogatna és faggatna bizonyos témákkal kapcsolatban? Kötve hiszem, totál fel lennél dúlva és inkább mennél oda vissza ahol neked jó vagy jobb volt, mint most vagy!

Inkább hagyj fel ezzel vagy úgy kezdj bele, hogy van minden eshetőségre egy megfelelő forgatókönyved, máskülönben el se kezdd!

2016. ápr. 22. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Akkor alternatív megoldásként az működhet, ha ingát használok, viszont nem idézek senkit, csak szimplán felteszek kérdéseket "az eszköznek"?Tehát mint amikor negatív sugárzások keresésére használják, vagy betegségek keresésére a testen, ahhoz sem kell szellem.

Csak az a gondom, hogy mikor régebben rengetegszer megidéztem valamit a könyvvel, akkor 99%-ban jó válaszokat kaptam, legalábbis később mindig beigazolódott, hogy helyes választ adott a jelennel, sőt jövővel kapcsolatban is, ellenőrző kérdésekre is mindig helyes válasz érkezett.Viszont amikor szellem nélkül használtam az eszközt, akkor nagyrészt hamis válaszok érkeztek.Nem értem az okát.

Amiért aggódom az az, hogy van egy olyan gyanú, hogy a különleges tapasztalataim, mint testen kívüli élmény, alvás paralizis, nagyon furcsa álmok, és főleg a lakás légköre megváltozott, azóta hogy szellemidézést végeztem ezen a helyen gyakran.Ideköltözésünk első 2 évében nem csináltam, nem is volt itt semmi gond.Aztán később állandó veszekedések,, meg furcsa jelenségek, ahogy említettem, valahogy semmi nem sikerül, és ami érdekes, itt egyetlen cserepes virág sem marad meg, akármit is csinálunk vele.Nálunk minden pusztul.Valami negatívat érzek és nem tudom mit csinálhatnék ellene.Nos, lehet hogy itt ragadt valami, nem kizárt sajnos, ezt megállapítani nem tudom, de nem szeretném fokozni a problémát, ezért is tettem fel a kérdést és köszönöm a hasznos válaszokat!

2016. ápr. 22. 10:58
 8/13 A kérdező kommentje:

Tehát még egy kérdés, ami felmerül bennem..

Nagyon aggódom, bánt a lelkiismeret, hogy talán a régi idézgetésekkel elcsesztem a lakást! Hogyan deríthetem ki szellem idés nélkül, hogy valóban az-e a probléma, hogy itt rekedt valami nálunk? Szóval valamit (már ha egyáltalán itt van), vissza szeretném végleg küldeni! De hogyan? Néha használtam füstölőt, közben imádkoztam hogy minden rossztól tisztuljon meg a lakás, de nem vettem észre tartós hatást.

2016. ápr. 22. 11:03
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha egy helyszínen sokat idézel szellemet, anélkül hogy tudnád, hogyan küldheted el őket, és a hatásukat, akkor az a hely elég csúnyán "tisztátalanná" tud válni. Ez pedig mindenre kihat a környezetében. Emellett te vagy az idéző, valószínűleg te magad is tele vagy ilyen salakszerűséggel. Az ilyen környezet akkor is vonzza az ártalmas szellemeket, ha nem hívod őket. Ne kérdezgess semmit, hogy van e ott valami, hanem keress valami nagyobb tisztító rituálét, és tanuld meg elvégezni. Ami tele tudja így szemetelni a környezetedet, az a halottak kísértete, démonok, és hasonló eleve káros szellemek, és az általad akaratlanul létrehozott, önállósodott gondolatformák-kvázi elementálok. Az ilyesmi ha egy helyen összegyűlik, először csak pszichés problémákat okoz, aztán szervieket is. Ez utóbbit ne várd meg, míg komolyra fordul. A fentebb említett szellemeket semmiképpen ne próbáld meg hívni ilyen környezetben, és állapotban. Akár sikerül elküldeni a hívott szellemet, akár nem, ez a szennyezés akkor is hátramarad. Ezért ne idézz ilyen szellemeket akkor sem, ha el tudod küldeni őket.
2016. ápr. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A kérdezőéhez hasonlatos gondjaim vannak. Viszont nekem azt mondták, valami van rajtam, így megpróbáltam levetetni. Ahányszor próbálom, mindig inkább még rosszabb lesz. Bármiféle tisztítást csináltam eddig. Legutóbb egy reikis ismerős csinált tisztítást. Ő pálcával azt is megnézte, bizonyos elhunytak tényleg elmentek-e. De ezt úgy, hogy behívta Őket, össze-vissza mozgott a pálca, majd elküldte Őket. Utána olyan pokoli dolgok történtek velem, azt hitem nem élem túl. Ilyenkor is kellene tisztítás? De milyen?
2016. ápr. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!