Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vajon ez EVP? Vajon egy...

Vajon ez EVP? Vajon egy szellem hangját vettem fel? [bővebben lent]

Figyelt kérdés

2009 November 1-én éjjel Hangfelvételeket csináltam, csak úgy tesztelni akartam! és éjfél előtt egy 30 másodperces hangon furcsa dolgok hallatszanak vajon EVP? (szellemhang)

A Hangot itt tudod letölteni:

*****

Tegnap este a padláson Walkie Talkie-ztam a barátommal(Walkie Talkie = Adó-Vevő) azért a padláson mert a barátom messze lakik és máshol nem jön be!

és fura dolgokat észleltem a padláson, ez első furcsa dolog amit a Saját Fülemmel is tisztán halottam, ez egy Suttogás volt ami a nevemet mondja hogy "peti" ekkor nagyon megilyedtem és bekapcsoltam a telefonomon a hangfelvételt (Mono-ba vette fel tehát 1-Sávban) és a felvételen olyan hangok is hallatszanak amit a fülemmel nem halottam, de ezek csak akkor hallatszanak ha lelassítom a felvételt 0.50X-re (VLC Media playerrel lehet)

A Másik még ami érdekes, ott fenn a padláson egy Nagyon Rövid pillnatra mintha egy sötét alakot láttam volna átsuhanna és mikor átfordultam egy Fehér Emberi alak (Lehet hogy képzelődök, de nagyon megijedtem és nagyon félek most is!

itt töltheted le azt a felvételt amit a padláson készítettem, kérlek töltsd le!

*****

Figyelem!!! Ha letöltötted Fontos hogy Lassítsd le a hangot 0.50X-re!!! Máshogy nem fogod meghallani (ajánlom a VLC Media playert azzal lehet)

És a lényeg: Hogy ez vajon EVP? (Szellemhang)

kérlek töltsd le mindkét hangot!!!



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. júl. 12. 02:59
1 2
 1/13 anonim válasza:
Lehet h csak betört hozzátok valaki. :D
2010. júl. 12. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Itt fizetni kell azért,hogy letöltsem. Nyilván nem sok választ fogsz így kapni...
2010. júl. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Nem kell fizetni. Ingyenes letöltés -> az árlista alatt klikk arra, hogy Nem élek vele.
2010. júl. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

egyedül vagyok iithon, hatalmas házban, a felvételeidet nem merem meghallgatni, de itt a saját történetem: egyszer a szomszéd hallott hangokat mindig, mikőzben vízet forralt. az édesanyja rengeteg teát ivott, és otthon halt meg. hetekig azt hitte, hogy az anyja szellme akar nek valamit mondani, sok sok vízet elforrasztott, amire mondtuk neki, hogy lehet meg kellene takarítani a tűzhelyét, mert ahogy oxidálottak a felületek, és összeértek, egyfajta adóvevőkét használtak. + kapóra jött a közeli rádióadás.:) azóta takarít ezerrel.

ha nem leszek egyedül megnézem a felvételt :)

2010. júl. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
+ miért vetted föl a hangokat? gyanítottál valamit?
2010. júl. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
hogyan kell lelessítani a felvételt? nemtudok rájönni. segitsen valaki..
2010. júl. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Azért vettem fel, mert a előtte zórgéseket + egy hang suttogta a nevem! Es elindítottam a felvételt! És a felvételen megmagyarázhatatlan hangok hallatszanak! Utolso: töltsd le a sound forge vagy a wawepad/virtual dj És hangosi sd fel és lassitsd le
2010. júl. 12. 12:32
 8/13 anonim ***** válasza:
nem jön be az oldal, tedd fel rapidra, vagy hotfilera
2010. júl. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Lelassítottam 0.50X-re, de sz@r se hallatszott. Még max. hangon se.
2010. júl. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
De egyébként hiszek neked. Miért nem velem történnek ilyenek. :(
2010. júl. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!