Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Az oroszlán fiú és a vízöntő...

Az oroszlán fiú és a vízöntő nő összeillik?

Figyelt kérdés
(horoszkópilag)
2010. júl. 8. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
sajnos csak meteorológiailag illenek össze. :( Az oroszlán először megissza a vizet, aztán megeszi azt aki öntötte
2010. júl. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sztem a nagymacskák utálják a vizet!


Inkább a vért szeretik, sztem az oroszlánhoz a Bika illik,


Bikavér..

2010. júl. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A legkülönösebb kapcsolat az övéké az egész horoszkópban. Annyira ellentétek, hogy betegesen oda vannak egymásért. A tüzes oroszlánnak tetszik a vízöntő bájossága.


De vigyázni is kell vele, mert az Oroszlánra jellemző, hogy birtokolni akarja a partnerét, míg a vízöntő utálja ha megfosszák a szabadságától. Ezt figyelni kell!


Oroszlán fiú vagyok, és egy vízöntő lányt kegyeiért küzdök minden erőmmel :P

2010. júl. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm az egyetlen normális választ. A többieknek meg csak annyit, h áá haggyuk is. Szánalom. A google-n kívűl is vannak olyan információk amit jobban szeret az ember konkrétan tudni. Köszi mégegyszer az egyetlen válaszolót.
2010. júl. 9. 10:53
 5/5 tibor.tiger88 válasza:
A vízonto lány nagyon jol illik vízonto férfihoz,az biztos legalábbis hozzám nagyon illett a barátnom,szinte elso látásra elvarázsoltuk egymást,megfogott egyszeruen mindene,tényleg kulonlegesek:) csak elkovettem egy nagy hibát éspedig nem adtam meg neki a kello szabadságot ezert szakított velem,másfél év után :( akapcsolatunk nagyon jo volt,mindent megadtam neki minden szempontbol,megértettuk egymást,olyanok voltunk mint a borso meg a héja,csak egy ido után birtokolni akartam,amit végképp nem kellett volna.sokszor kérte adjak neki kis teret de en egy idiota voltam,harcoltam erte hogy vissza szerezzem de már nem bízik bennem,ugyhogy ezekre ugyelni kell nagyon.bár lehet a korkulonbségunk is szerepet jatszott,o 18 eves en meg majdnem 29,nem várhattam el tole olyan dolgokat mint egy velem korabeli notol.elengedtem mert szerettem nagyon,remélem egyszer visszatalál hozzám.29F
2017. júl. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!