Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlán tulajdonságok?

Oroszlán tulajdonságok?

Figyelt kérdés
14/L Lécci írjátok le amit tudtok az oroszlánokról, az érdekelne főleg, hogy melyik csillagjegy illik hozzám. Halllottam olyanról is hogy aszcendes(?) leírnátok hogy mi az, és hogy nekem mi? Ha van ilyen?
2010. júl. 6. 14:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
kedves kérdező, az önjellemzésed alapján igazából nem vagy "tipikus oroszlán" :)
2010. júl. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok amiket írtál magadról!

Milyen aszcendensed van? (Én sajna nem tudom hány órakor születtem, ezért nem tudom a sajátomat)

2010. júl. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

az a baj, hogy én nem értem ezt az aszcendes dolgot. Valaki magyarázza már el érthetően h mi az.

Hát amúgy épp ez az, minden horoszkópban találsz valamit, ami rád jellemző... :/ Szóval ebből a szempontbül hülyeség az egész.

2010. júl. 10. 18:44
 14/16 anonim ***** válasza:

Percre pontosan mikor születtél? Ez kell ahhoz, hogy kiszámold, de azt már írták.


[link]

2010. júl. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Ugyan az vagyok mint az első hozzászóló. Oroszlán/Skorpió és 100%-ig ugyan az, plusz még ha valamibe belekezdek hamar elveszítem a lelkesedést.
2011. márc. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nyilasként velük tudok jól kijönni, de nem tudom miért és hogyan.
2011. márc. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!