Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlán tulajdonságok?

Oroszlán tulajdonságok?

Figyelt kérdés
14/L Lécci írjátok le amit tudtok az oroszlánokról, az érdekelne főleg, hogy melyik csillagjegy illik hozzám. Halllottam olyanról is hogy aszcendes(?) leírnátok hogy mi az, és hogy nekem mi? Ha van ilyen?
2010. júl. 6. 14:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Rólam (oroszlán vagyok skorpió aszcendenssel):

Eltökélt vagyok, amit a fejembe veszek semmi áron sem adom fel. Szeretem a szabályokat de csak azokat amiket én állítok magamnak. Imádom a megmérettetéseket, nem a győzelem hajt hanem maga a verseny. Ha valamihez nincs kedvem akkor azt akkor semmi esetben sem csinálom meg. Szeretem ha olyanok vesznek körbe akik egyetértenek velem, könnyen barátkozok. Hamar felkapom a vizet, de amilyen könnyen felhúznak olyan könnyen békülök is. Imádom ha dicsérnek, emiatt sokat is dicsekszem de csak akkor ha valami az én érdemem. Fontos számomra a megjelenés és, hogy mit gondolnak rólam. Szeretem kézben tartani a dolgokat és ha lehet akkor vezetni az embereket. Nyugodt ember vagyok, de ha valaki túlfeszíti a húr képes vagyok helyben "kettétépni". Úgy érzem elég jó a humorom, szeretem a kicsit bugyuta poénokat :).

2010. júl. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Hoppá :) egy kis javítás: mérleg aszcendens, és az aszcendens jelentése:

"Az aszcendens a személyes horoszkópok kiinduló pontja. Erre épül a képlet, melyből az asztrológus kiolvashatja a kérdező múltját, jelenét, jövőjét, jó és rossz tulajdonságait, önmagához és a világhoz való viszonyát."

forrás: [link]

2010. júl. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Oroszlán /rák.


Nagyvonalú, bőkezű. Könnyen megbántódik, általában hamar megbocsát, de nem felejt. Hiú. Ezen tulajdonságán keresztül sebezhető a legjobban.

Családcentrikus, anya korában anyatigris. Későn alapít családot.


Kapcsolatok: legjobb a Bak. Más tűzjegyűekkel hosszú távon nem nagyon fér össze.

Barátság: Halak, Vízöntő.

Ikrek birizgálja a szemét.

2010. júl. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
51%

Aszcendens kiszámításához tudnod kell a születési dátumodat órára, percre pontosan. Pötyögd be a Google-be.


Nem sok jó tapasztalatom van az oroszlánokról. Anyukám és még vagy 6-7 ismerősöm oroszlán, de különbség köztük csak magasságban meg max. hajszínben van :D:D Tarolnak mint egy buldózer és az egójuk súrolja a sztratoszférát. Nagyon büszkék magukra, függetlenül attól, hogy van-e rá okuk. Szeretnek végtelenül kegyesnek és leereszkedőnek tűnni mások szemében (főleg a nők), de a legközelebbi családtagjaikat állandó jelleggel pattogtatják és kritizálják. Ha a fejükbe vesznek valamit, akkor sem hajlandóak lemondani róla, ha az akkora hülyeség, mint ide Chile :D Szeretnek tanulni, de a logika hiányzik belőlük rendesen. Könnyen lejáratják magukat, mert nagyon el vannak szállva maguktól, de pont ezért fel sem tűnik nekik, hogy már mindenki rajtuk röhög régóta xD Én tipikus agyatlan de törtető embereknek ismertem meg őket.

2010. júl. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Az én oroszlán ismerőseim főleg a nyilasokkal értették meg magukat, meg talán az ikrekkel, akinek megvan a képessége, hogy mindig azt mondja, amit őfelsége hallani akar.
2010. júl. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hát ego az van bennem is bevallom de nem egekbe szökő. Ami a logikát illeti, nekem van elég jó eszem van..
2010. júl. 7. 19:46
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, mert személyes tapasztalataim alapján az oroszlán nők egész mások mint a férfiak. Mivel te lány vagy, nem untatlak az ellenkező nemmel :). A legjobb barátnőm is oroszlán: magabiztos, határozott, általában nyugodt, de ki lehet hozni a sodrából és akkor alaposan beolvas, ha megsértetted igazságérzetében. Imádja a kényelmet, a társaságot, a bulikat, laza, icipicit lusta, de nem zavaró módon. Kis dolgokban nehezen dönt, de ha igazán fontos kérdésről van szó, tudja, mit akar. Alkalmanként befolyásolható, de a végtelenségig nem lehet játszani vele, mindig rájön, ha be akarják húzni a csőbe. Nem az a bújós, hízelkedős fajta, de nagyon tud szeretni, kifejezetten ragaszkodó, csak nem folytonos ölelgetéssel, puszilgatással mutatja ki az érzelmeit.
2010. júl. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:

Az Oroszlán nő jellemvonásai


Az Oroszlán nő ellentétekkel telt. Megjelenése folytán uralja a környezetét. Kokett és szeret folyton a figyelem középpontjában lenni. S épp mert tudja miként érheti ezt el, bármely társaságban ő a legragyogóbb jelenség. Elvárja, hogy mindig csodálja és kívánja mindenki.


Egocentrikus, mégis szereti az embereket, akikhez szelíd megértéssel viszonyul és megbocsátja vétkeiket, hisz mindig önmagából indul ki. Csábító teremtés, de nem számító.


Önmagával szemben épp oly engedékeny mint másokkal, sosem keres hibát senkiben és semmiben, de nem is gyakorol önkritikát. épp ezért nem képes megérteni esetleges kudarcait vagy csalódásait, inkább dramatizálja a helyzetet. Mindenben nagyon igényes, soha semmi sem elég jó neki. A luxus és kényelem híveként sokat és meggondolatlanul költekezik, így természetes, hogy olyan partnerre vágyik, aki mellett ezt elérheti. Elvárja a drága ajándékokat, az ékszereket, szőrméket, de szeret adni is. élvezi a vendéglátást, maga is szívesen vendégeskedik, de elvárja azt is, hogy látogatói ne váratlanul állítsanak be. A rutint és az ügyetlen mentegetőzéseket nem tűri. Viszont hála humorérzékének, haragját sosem mutatja ki. Szakmailag jól felkészült, bármily elfoglaltság lenne is az, de domináns jelleme miatt nem kedvelt munkatárs. Ezzel együtt, szerencsés az életben.


Az Oroszlán nő temperamentuma


Az Oroszlán szülötte bármit tesz, biztatásra szorul. Kényelmes teremtés, de szereti a változatosságot. Mégis ritkán képes elfogadni valaki uralmát. épp ezért gyakran előfordul, hogy kellemetlenségeit önmagának köszönheti. De ez nem töri le, folyton valami újra vágyik. Szeret utazni, végtelen távolságokat bejárni, különösen romantikus helyekre utazni.


Az Oroszlán nő érzelmi élete


Az Oroszlán nő örökös vadász. A folytonos új keresése során, mivel érzelmileg eléggé felületes, olykor egyszerűen enged a vágyainak. és nem is drágán, hiszen csak arra vágyik, hogy dicsérjék. A párkapcsolatban elvárja, hogy társa számára ő legyen az egyetlen, ám ő maga, bár nem könnyelmű természetű, nem hajlandó lemondani vadász szenvedélyéről. Ezzel együtt nem könnyen hódítható meg. Gyakran játszik a szerelemmel, de kompromisszumot sosem hajlandó kötni. Mivel nem feltétlenül szükséges számára a férfi, elvárja, hogy biztassák, hogy bókoljanak neki és mindig a férfi legyen az, aki kifejezi hódolatát. Látszólag nagyon csábító, de lusta. Semmit sem siet el. Mindenben eredetiségre törekszik, amiért dicséretet vár. Bár diszkréten, a szexben mindvégig az Oroszlán nő maradt az uralkodó, legfeljebb egyenlő társ, s ha valakit már elfogadott, azt könnyen rabjává teszi. Az Oroszlán szülötte egész egyszerűen valódi uralkodónő.


Az Oroszlán nő családi élete


Az Oroszlán nő nagyon hűséges. De csakis akkor, ha szerelmes lesz, ami nagyon ritkán fordul elő. Ha mégis megszeret valakit, fejedelmi módon bánik vele. Még valamely fogadásra is csak azért öltözik feltűnő ruhába, hogy azzal a partnere figyelmét nyerje meg. A hűtlenséget viszont sosem bocsátja meg, hisz ő maga sosem kezd meggondolatlan kapcsolatot. A szerelemben nem szereti a bonyodalmat. Ha férjhez megy, az otthona elegáns, tündöklő, ám ha a szerelem alábbhagy, könnyen otthagyja és megkezdi bolyongását a világban.


Forrás: [link]

2010. júl. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Érdekes amiket írtok, én is oroszlán vagyok és az egyik barátnőm is, de mégis teljesen mások vagyunk...

Ő: magabiztos, nagyszájú, mondhatni beképzelt, akaratos, "mindig" neki van igaza, csinos, imád veszekedni.

Én: önbizalom hiányos, nem szép, könnyen engedek a dolgokból (habár néha akaratos is vagyok) veszekedés kerülő stb. Kb mindennek az ellentéte...

2010. júl. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
hát nekem nagyjáából végülis egyeznek. Tulajdonságaim: nagyon nincs önbizalmam :S, akaratos, makacs, nehezen nyílok meg társaságban, kreatív vagyok, van logikám, elég eszes vagyok, nem szoktam dicsekedni, mer valahol írtátok, hogy egoista, beképzeltek az oroszlánok. szerelemben hűséges vagyok amennyire csak tudok, nagyon féltékeny típus-ami az önbizalomhiányból ered, nagyon magamra veszem ha bármi kritikát kapok.. ennyit magamról. xD
2010. júl. 10. 00:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!