Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a személyes véleményetek a...

Mi a személyes véleményetek a rák jegy általános tulajdonságairól?

Figyelt kérdés
Most tegyük félre hogy természetesen ez személyenként változik, ilyesmi, csak kiváncsi vagyok hogy ha a köztudatban elterjedt "rák"-ról beszélünk, kinek mi jut eszébe róla, és hogy vélekedik, szereti vagy gyűlöli az ilyen típusu embereket
2010. jún. 25. 18:08
1 2
 1/20 anonim válasza:
Bocsi, nem válaszolok, csak ez engem is érdekel...:)
2010. jún. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

én bika vagyok,

és rohadt nagy szerelmem volt egy rák pasi, de zavart benne, hogy kissé nőies, határozatlan, de végtelenül romantikus volt, művelt, humoros...

mostanában eszembe volt, hogy megint felveszem vele a kapcsolatot, erre nézegetek a facebookon és a kis érzékeny rákocskám már több napja olyan tesztet töltöget, hogy mennyire, mekkora náci...:)

Tudom poén, de vannak dolgok amikkel ÉN nem vicceskednék sosem, nem is vagyok rák...:)

2010. jún. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
Hát, a rákok néha félénkek, zárkózottak, ez személyes tapasztalat :) Van egy pár rák barátom, akikre ez igaz. Sokszor érzelgősek (ezt én még nem vettem észre), és nagyon családcentrikusak.
2010. jún. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Az én párom "rák":)Nekem az a tapasztalatom,hogy ő határozott,gondoskodó természetű:)

Humoros,hízelgő(ezt imádom)szeretetre vágyó...minden megvan benne,ami egy igazi "rákhoz"kell!

2010. jún. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Ezt most tapasztalatból írom,Rák ismerőseim alapján:Mindnyájan kedves emberek,de megsérteni nem érdemes őket.Érzékenyek,szeretik a romantikát,családszeretők.Többnyire nagyvonalú céljaik,álmaik vannak és képesek sokat törekedni,hogy az álmukat megvalósítsák.Van bennük valami vonzó titokzatosság.Jó emberismerők.kollégának is jók,mert ügyesen alkalmazkodnak és szorgalmasak ,viszont nem jellemző rájuk a "fúrás".

Alapvetően hűségesek,de a kapcsolataikban is idealisták,és ha nem azt kapják,amit elképzeltek maguknak,akkor előbb-utóbb továbbállnak.Rossz oldaluk,hogy néha előjön náluk valami féle önfejűség,anyagiasság,nagyzolás,felületesség.

Én szeretem a Rákokat ,ez az egyik olyan csillagjegy,amellyel nagyon jól kijövök.Én Skorpió vagyok.

2010. jún. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
én rák lány vagyok :D és szerintem az eddig leírtak teljesen igazak. :)
2010. jún. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

nem hűségesek- elfelejtette elmondani, hogy egy éve eljegyzett valakit

skótok- egy bevásárlóközpontban megkérdezte, hogy kell-e fizetni a wc-ért.

2010. jún. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

:D

vicces ovlasni néhány kommentet, köszönöm az eddigi válaszokat:)

Én is rák lány vagyok, párom szokta mondogatni hogy nagggyon tipikus vagyok, egyébként talán még igazságot is látok benne, utána olvastam és valóban a 90%-a illik rám, bár sosem hittem ilyesmiben...

2010. jún. 25. 19:36
 9/20 anonim ***** válasza:

én is rák vagyok és mind jellemző rám :))


amúgy még a rákok lusták és hamar változik a hangulatuk :)

ti nem vettétek észre? egyszer fent egyszer lent és csak így néha rám tör és mérges leszek másik pillanatban meg már sírok egy filmen...ez csak egy példa volt

2010. jún. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Igen az néha már magamban is zavar, hogy egyik pillanatban felhőtlenül nevetgélek, aztán eszembejut vmi rossz, ésmáris melankolikus leszek senki nem érti miért. Meg amit rossznak sorolnék, hogy nagyon ritkán, de hirtelen zúdul ki belőlem az összes sérelem. Felgyüjtöm és egyzserre zuditom az emberek nyakába:S
2010. jún. 25. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!