Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Igaz, hogy a bika nők szeretne...

Igaz, hogy a bika nők szeretnek nagyokat enni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 23. 20:17
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

21.16-os vagyok

egyébként 26 éves

teljesen igazat adok neked, a lustaságom az egyik legjellemzőbb tulajdonságom. Napokig tudok feküdni, enni és örülni annak, hogy nem bánt senki.:)

és igen, ha van motiváció pl egy randi, képes vagyok napokig koplalni, vagy egy hétig tanulni egy fontos vizsgára, vagy a szabad napomon bemenni a munkahelyemre, hogy minden perfektül menjen

vagy halálosan szerelemes gondolatokat táplálni egy rák pasi iránt, de aztán mégsem keresni őt, csak úgy makacsságból:)

2010. jún. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

21.16

miii, lehet, hogy te én vagyok? na nem, az nem lehet, belőlem csak egy van :))))

2010. jún. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Nyamm nyamm szeretek enni :D chipset csokit mekis kaját és bármit amit szeretek :D am rám is nagyon jellemző a lustaság! :D
2010. jún. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szeretek enni, de sz@rokat nem, csak ízletes, finom, nemes ételeket vagy egyszerű, egészséges házikosztot. És ennek megfelelően szeretek a konyhában is kibontakozni.
2010. júl. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
Ez teljesen igaz:-) Imádok enni.. Egy bika lány:)
2010. júl. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Bika nő vagyok.


Imádok enni, és sütni főzni is szeretek. Már kiskamaszként ott tobzódtam a konyhában. :)


Viszont az igénytelen kajákat nem szeretem.


Ha valamire ráéhezek, akkor képes vagyok egy hétig is csak azt enni. Ha nincs a pékségben a megszokott kajám, akkor el van rontva a napom.


Általában ugyanakkor étkezem, így esik jól, a gyomrom óramű pontossággal jelez. Ha ebből kizökkentenek, akkor "megzavarják a bioritmusom" :P és egyből nem találom a helyem.


Megadom az étkezés módját, de a gyomrom nagyon érzékeny, nem tudok mindent összeenni.


Ha fogyókúráról van szó, makacs és kitartó vagyok, ha elég nyomós okom van rá. Ha nem késztet rá semmi, csak a rusnya tükörképem, akkor Pató Pál úr szavaival elnapolom a diétát.


Egész hadseregre elég kajakészlet van itthon, mert "így biztonságos".


Hízásra hajlamos vagyok, de odafigyelek azért. A testmozgáshoz többnyire lusta vagyok, de ha van benne rendszer, akkor képes vagyok azt napi rituáléként betartani. (pl. minden nap gyalog megyek dolgozni, mert ehhez nem kell külön kimozdulni, max. hamarabb kell felkelnem)

Ha megszokom, akkor attól leszek "beteg", ha valami miatt elmarad.


hajlamos vagyok a függőségekre: Kávé, energiaital, csokoládé.


A kedvenc kajáimból betegre tudom enni magam. Szó szerint.

2011. aug. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!