Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bak férfi-Skorpió nő mennyire...

The viper kérdése:

Bak férfi-Skorpió nő mennyire illenek össsze? Saját tapasztalatot szeretnék ha írnátok

Figyelt kérdés
2011. jún. 19. 22:50
 1/8 anonim ***** válasza:
semennyire, sajnálom, menekülj előle.
2011. jún. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miért? bőven ki fejtenéd ?
2011. jún. 19. 22:53
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
kérdező ha a horoszkóp azt mondja hogy nem illetek össze, akkor nem fogsz vele összejönni?
2011. jún. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de össze fogok! de nem hülyeség a pár horoszkóp van jelentősége de nem sok!
2011. jún. 19. 23:03
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

szerintem nagy hiba lenne így általánosítani az embereket, hogy skorpió vagy bak...

semmi jelentősége nincsen a viselkedés szempontjából.

saját tapasztalatot?! minden ember különböző, ne viccelj már!

2011. jún. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
11%
úristen? bak férfi? akkor biztos olyan tapló állat, mint én, fuss, rohanj és olvass még több horoszkópot! van még lentebb!
2011. jún. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ideig-óráig nagyszerűen elvagyunk (én speciel inkább a humorosabbik fajtájával :)), de nem bírom sokáig az állandó védelmi álláspontját, úgyhogy jobbnak látom tartani a 3 lépés távolságot :)
2011. jún. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja, lemaradt: skorpió nő, 22.
2011. jún. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!