Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyennek látjátok őket?

Milyennek látjátok őket?

Figyelt kérdés
Az összes (5) halak ismerősöm valahogy egyformán irigy, sértődékeny, érzékeny és kétszínűségre hajlamos. A ti halak jegyű ismerőseitek milyenek?
2010. jún. 19. 10:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

egy halak jegyűt ismerek, ő is ilyen :) (illetve többről nem tudom :))

egyébként a nyilas és a bika ismerőseim is teljesen olyanok, mint amit a jellemzésük ír róluk.

3 bikát ismerek (3-ról tudom, h. az): aput, volt barátomat, jelenlegi barátomat. mintha egy katafára készültek volna :D :)

2010. jún. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

*kaptafára

:)

2010. jún. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
A legtöbb ember irigy, sértődékeny stb... Ez nem attól függ, hogy halak-e vagy sem :) Akkor most a világ félmilliárd halak jegyű embere mind mind irigy???
2010. jún. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én is halak vagyok, nagyon érzékeny és kicsit sértődékeny, de kétszínűnek és irigynek nem mondanám magam, és mások sem... :D

A többi halak ismerősöm sem kétszínű vagy irigy..


De szerintem az emberi személyiséghez semmi köze a horoszkópnak. Minden ember másmilyen, és ez így jó :)

2010. jún. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Csak találtam egy párhuzamot a halak ismerőseim között, és nem fordítva :D
2010. jún. 19. 11:16
 6/12 anonim ***** válasza:
Aláírom, hogy ilyenek anyu is ilyen..csak ő még nagyképű és fellengző (de neki oroszlán az aszcendense azért ilyen:S)
2010. jún. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy halak ismerősöm, de ő nem kétszínű. A többi 3, amit felsoroltál az viszont igaz rá. :D
2010. jún. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

én halak vagyok, de most megvédem magam :)


nem vagyok se nem irigy, se nem sértődékeny, érzékeny vagy kétszínű. lehet, hogy a halaknak ezek a gyenge pontjaik, akkor ezeken kell megtanulniuk túllépni.

2010. jún. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én halak vagyok, az igaz rám, hogy érzékeny néha sértődékeny de irigy abszolút nem vagyok. Viszont az egyik ismerősöm az oroszlán, na ő nagyon irigy típus.

Viszont szerintem ez nem horoszkóp függő.

2010. jún. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A nővérem (36 éves) Halak. Senkiben nem láttam még ennyi önzetlenséget és együttérzést, mint benne, bár a hangulata elég változékony.

Viszont egy Halak barátnőmben iszonyat nagyot csalódtam tavalyelőtt. Kibeszélt, befeketített mások előtt, egy aljas kis hazug dög.


Minden jegynek vannak harmonikus és diszharmonikus szülöttei is.


25L

2010. jún. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!