Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Tényleg igazak ezek az állítás...

Tényleg igazak ezek az állítások, Ikrek emberek?

Figyelt kérdés
Azt írták valahol, hogy az ikrek jegyű emberek mindegyike leginkább a pörgős, techno-szerű zenéket részesíti előnyben. Ez mennyire igaz rátok? Aztán tényleg menekülhetnéketek támad, amikor valaki nagyon ragaszkodik hozzátok? Én nem hiszem, hogy ezek a jellemzések mindenkire hajszál pontosan passzolnának, mert ritkán találkozni 2 ugyanolyan emberrel :D Kíváncsi vagyok, milyennek látjátok magatokat.
2010. jún. 18. 19:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is ikrek jegyű vagyok.A technotól rosszul vagyok. A dallamos,táncolható zenét szeretem,mivel lételemem a mozgás ,a nyüzsgés.A ragaszkodást szeretem,mert szükségem van szeretetre,de ha le akarnak láncolni,azt nem tűröm.

És nem jellemző rám a hangulatingadozás.

2010. jún. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Na én is ikrek vagyok, immárom 23 éve :)

A technot nem szeretem, arra nem lehet táncolni.

Nekem nem azzal van a gondom, ha ragaszkodnak hozzám, hanem amikor már "rámtelepednek". De szerintem ezt senki sem szereti, ez nem egyedi vonás.

Az ikrekre írják még sokan-sok helyen, hogy:

- csapodárok (6 éve van párkapcsolatom, vele tervezetm leélni az életem, és egyszer sem csaltam meg, és nem is áll szándékomban)

- feledékenyek (ez rám igaz)

- felületesek (néha igaz - az adott dologtól függ, hogy mennyire érdekel)


Szóval van egy csomó dolog, ami nem jellemző, kicsit jellemző, vagy nagyon igaz :) Kinek mi :)

2010. jún. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%

Én is ikrek vagyok, de nem szeretem a techno zenéket, a táncolós, de pörgős zenéket imádom :)

Ami a ragaszkodást illeti.. azt tényleg nem szeretem, ha valaki teljesen rámtapad, nem hagy teret. De amúgy rám nagyrészt igaz, amit az ikrekről írnak.

18/L

2010. jún. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
A technót soha nem voltam képes megérteni... Kiráz tőle a hideg. Nekem a rock jön be! :) Alapvetően tényleg idegesítene, ha valaki nagyon rám száll, de ezt meg lehet beszélni normális ember módjára. A hangulatingadozás is elő szokott fordulni, és a felületesség szintén, de rám pl. egyáltalán nem igaz, hogy állandóan izgő-mozgó lennék, vagy hogy a társaság közepe. Egyik sem vagyok, inkább kicsit halvérű. :D
2010. jún. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én is ikerk vagyok.

Hát, rám sem a techo jellemző. Inkább az ütősebb rock, pont mint az egyik válaszolóra. Meg szeretem a reppet, hip-hop-ot. De mondjuk a hangolatomtól is függ.

Nem mondanám, hogy hangulatember vagyok, de azért mutatom, ha nincs túl jó kedvem. (pl. eléggé magamba mélyedek,és nincs nagyon kedvem beszélgetni sem)

Ja, és a rámtelepedést én sem nagyon bírom.


És az izgő mozgóságról: Néha jól esik kimozdulni, de mióta rájöttem a lustálkodás nyujtotta örömökre, azóta...:D

2010. jún. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%

Ikrek vagyok.

Metált hallgatok, kávéval és zenebömböltetéssel indítom a napot. :)

Optimista vagyok, kitartó. Sok mindenbe belevágok, de hamar megunom. :( Nagyon hangulatember vagyok. Egyik nap halálosan unom az életemet, de másnap mikor felkelek, újra rengeteg energiám van. Sokszor mondják hogy két oldalam van.

2010. jún. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyik barátnőm ikrek. Szeret táncolni, pörgős, független típus. Egyszer olyan mint egy vagány csaj, utána meg egy kislány, változó. Jó a humorérzéke. Ha jól emlékszem a trance típusú zenéket részesíti előnyben.
2010. jún. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
23%
A legtöbb ikrek jegyű lány elég rátarti, kényes, egoista és buta is. Azt hiszi magáról, h. ő a világ közepe, pedig tőle érdekesebb dolgok is vannak a világon. Szerencsére én le tudom kezelni őket és nem nagystílűek és nyeglék utána. halak lány 28
2010. jún. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik kommentelő vagyok.


Ahhoz szeretnék hozzászólni, amit az utolsó írt. Nekem van egy tök olyan osztálytársam, amilyennek leírtad. Viszont én is ikrek vagyok, és tűz és víz vagyunk. (Hál' Istennek!)

De nem hiszem, hogy ez csillagjegytől függ. Mert akkor ennyi erővel azt is lehet nézni, hogy ki az aki az Ikrek jegy elején született, és ki az, aki a végén.

2010. jún. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ikrek lány vagyok, egyáltalán nem hallgatok technót, én a dallamosabb zenéket kedvelem. Az, hogy gyorsak a hangulatváltozásaim teljes mértékben igaz. Sajnos eléggé felületes is vagyok :S de nem hinném, hogy minden ikrek jegyű ember csapongó lenne, én 2 éve vagyok szerelmes egy fiúba. koromhoz képest ez azért nem kevés (16 év). Volt már, hogy azt éreztem, egy barátnőm túlságosan ragaszkodik hozzám, de szerintem egy skorpió, vagy akármilyen csillagjegyű ember is ezt érezte volna. :D
2010. júl. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!