Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A bakok mind onfeju makacs...

A bakok mind onfeju makacs emberek?

Figyelt kérdés
Igaz h a bakok maguknak valok,makacsok,de kozben jo szivuek is?Mi a velemenyetek a bak emberekrol?
2011. szept. 30. 10:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%

Én szkeptikus vagyok és bak .

Pontosan illik rám a jellemzésed... :)

2011. szept. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%
Általában igen makacsok, nagyon önfejűek, kevés embert engednek közel magukhoz, de őket nagyon szeretik és mindent megtennének értük. Szerintem szeretnek másokat kioktatni és nem érdekli más véleménye. Bakok társaságában gyakran úgy érzem mintha ők lenéznének engem pedig azért elég erős jellem vagyok (nem mindenki de a nagy többségre igaz)... Skorpió lány.
2011. szept. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
En is bak vagyok,magamrol irtam,mar utalom magamat,h ijen utalatos vagyok,egyszeruen bena vagyok valtozni,mindenkit meg bantok,utanna meg meg banom,es nem gyozok bocsanatot kerni.Leg szivesebben nem talalkoznak senkivel,h ne bantsak meg senkit.:o((
2011. szept. 30. 10:42
 4/19 A kérdező kommentje:
Ez igy igaz,akit megszeretek,azt nagyon szeretem,de sajnos hiaba szeretem meg,nem szeretnek velem baratkozni:((
2011. szept. 30. 10:44
 5/19 anonim ***** válasza:
62%

Apám Bak.

Elég rideg, önfejű és tényleg makacs is. Lassú a gondolkodásuk.

Jószívű is, de amúgy teljesen illik rá is a leírás.

2011. szept. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Akkor ugy latszi mi bakok mind ijenek vagyunk:o((

Nem sokara szulok,a kisfiam is bak lesz,tiszta anyja lesz akkor:oP Jo paros leszunk.

2011. szept. 30. 12:02
 7/19 anonim ***** válasza:
29%

Többnyire azok erőltetik magukra ezt a jellemzést, akik eléggé hisznek a horoszkópban és tetszik nekik a határozott jellem.


Igen, még mindig vannak olyan emberek, akik hisznek a horoszkópban. Egyik haverom is folyamatosan kos-ozta magát, mikor valami hülyeséget csinált és nem tudtuk lebeszélni. Egyébként mindig volt valami hangulata, amikor egy tökl más jegy illett rá. Természetesen ezt is a kosok kiszámíthatatlanságával magyarázta.

2011. szept. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Az én apukám is bak.

Igaz amit írtál, kivéve egy : nem tud bocsánatot kérni.

2011. szept. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
50%

És az összes kék szemű ember imádja a nyarat...

Ennyire egyszerűen nem lehet jellemezni az embereket!

2011. szept. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is bak vagyok és bizony engemet se lehet könnyen meggyőzni, vagy lebeszélni valamiről. A többi, a bakokra jellemző vonás is közel áll hozzám. Én is szeretek másoknak magyarázni, a húgom is bak, az is mindenkit kioktat, ráadásul iskolában tanít.
2011. okt. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!