Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A bakok mind onfeju makacs...

A bakok mind onfeju makacs emberek?

Figyelt kérdés
Igaz h a bakok maguknak valok,makacsok,de kozben jo szivuek is?Mi a velemenyetek a bak emberekrol?
2011. szept. 30. 10:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Így van, ahogy írod.

Makacs vagyok, önfejű, de jóindulatú.

De csak a saját dolgomban vagyok makacs, másokat nem szoktam kioktatni, sem nyomás alatt tartani, hogy úgy kell gondolkodniuk, ahogy én.

Én így gondolom, ő úgy.

Rendben van.

De ne szóljon bele az én gondolkodásomba, mert én sem szólok bele más ügyeibe.

Nem szeretem, ha az emberek rámásznak a másikra, és próbálják manipulálni, átalakítgatni.

Velem amúgy is hiába próbálkoznak, úgysem fog menni.

Tehát ebben keményfejű vagyok.

Viszont akit szeretek, azért mindent megteszek.

Tűzön-vízen át.

Úgyhogy nagyon tudok szeretni, és nagyon tartósan.

2011. okt. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Nem kell csak a negatív oldalát nézned a jegyednek mert van számos pozítiv tulajdonsága is! Én bika vagyok bak aszcendenssel úgyhogy totálisan föld jegyű! :D

Nos egyrészt szereted a rendet, nem vagy szétszórt, ha valamit elkezdesz véghez is viszed, becsületes vagy a munkamorálod hihetlen jó, nem adsz ki rossz munkát a kezed közül, lelkiismeretes vagy, fontos számodra a család, akit szeretsz azt nagyon, bár nem könnyen nyílsz meg, néha még a közvetlen szeretteidnek is nehezen, de mindig lehet rád számítani. Az állandóságot nagyon szereted, nem asztalod az egy éjszakás kalandok, a párkapcsolatok híve vagy, odaadó, bár néha elég magas elvárásaid vannak pároddal szemben; Feladata, hogy meglássa más nézőpontját is, megtanulja elismeri ha hibázik, tudjon megbocsájtani és bocsánatot kérni, és nyitottabb legyen az újításokra.

2011. okt. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Több ezer embert ismerek.


Mindegyik magának való, mindegyik makacs, s közben mindegyik jó szívű. És csak nagyon kis részük bak.


Egy kos nem lehet jószívű?

Egy nyilas nem lehet magának való?

Egy vízöntő nem lehet makacs?


Ennyit ér a horoszkóp.


Elolvasva egy horoszkópot MINDEGYIK csillagjegy illik rám és az összes ismerősömre :)))

2011. okt. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
17%
A bakok mind önfejű makacs állatok. XD
2011. okt. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

12:54 Nem fogod meggyúőzni őket, mert azt a szerepet vették magukra, amit a blikk utolsó oldalán írnak a bakokról.

Rám is mondták már hogy önfejű vagyok és még többször, hogy veszettül jószívű (ikrek vagyok).

A 3 legönfejűbb/makacsabb ember akit ismerek még csak véletlenül sem bak.

A horoszkóp jó játék, gyenge jellemeknek kapaszkodó. Akár tetszik, akár nem, ez sajnos így van.

2011. okt. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Érdekel a horoszkóp. Leszoktam a cigiről, mindennap sportolok, rendszeresen kíméletlen tréningeken tartok, engem nevez akaratgyengének barátom. :)
2011. nov. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
bocsánat gyenge jellemnek
2011. nov. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Ezek a jellemzők amiket alant felsorolok, igen leírnak engem, és én is bak vagyok, nem tudom horoszkópnak higgyek vagy a saját jellememnek (inkább az utóbbinak mert azért ismerem ennyire magam) ;)


Betörni, meggyőzni felesleges (ilyenkor olyan mintha az illető nem velem, hanem egy sziklával vitázna - teljesen érzelemmentes fejet vágok közben és várom a reakcióját), kizárólag a saját dolgaimban vagyok makacs/meggyőzhetetlen, azokban a végletekig elmegyek, én be is tartom a szavam ha olyasmiről van szó amit magam megígértem valakinek.


Anyám, de apám is ahogy ismerem őket, mindig a saját fejük után mentek. Én még akkor is, ha nem vezet láthatóan sehova mások szerint (Legalább ha nem jó úton haladok abból csak tanulni lehet... Aztán újra nekikezdeni).


Gondolkodásban konzervatív, inkább racionalista/introvertált/befelé forduló/elemző és megfontolt vagyok, nagyon ritkán változtatok bármin is. Mindig kissé kétkedően fogadom a híreket, igyekszem magam is meggyőződni a dolgok igazáról (elemzem, szétszedem, összerakom az infókat).


Kevés igazi barátom van de azokkal nagyon jól kijövök (már megszokták ezt az egyfajta légkört ami a bakokat körbelengi, mivel nem vagyok nagy társasági ember - én bőven beérem max. 5 emberrel is nekem az már nagy társaság).


Inkább az eszemre mint szívre hallgatok, döntéseimet is próbálom logikai alapon megfontolni, viszont nagyon sokat vacillálok mire a helyes/elvárt választ kimondom. Sokat tépelődöm a múlton és hajlamos is vagyok a letargiára (természetemből adódóan, de ez már egészen kicsi koromtól így van, szinte mindenki ilyennek ismer az ismeretségi körömből). A humorom átlagosnak mondható.


A #11-es válaszolóval is egyetértek, van ami közös a jellemünkben... ;)

2013. aug. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ált. megszoksz v. megszöksz alapon állok másokkal - tény hogy elég maradi vagyok. De ami tuti hogy több bakot is ismerek és náluk is vannak eltérések a jellemekben (nem mindenki azonos személyiségjeggyel van itt a világon), így 100%-ban én sem bízok az ezoterista dolgokban, csak azokat a dolgokat ecseteltem amik leírnak. Ennyi egyezést találtam (egyébként több más állatövi jegy jellemzése is részben igaz rám /és persze másokra is, nem kell vakon elhinni minden sódert, ahányan élünk annyifélék vagyunk de akadnak hasonló személyiségjegyek/ - pl. a vízöntőéből is van pár de ez az alap amit ecseteltem fentebb) összesen.
2013. aug. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!