Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szűz lány hogy hódítson meg...

Szűz lány hogy hódítson meg egy Oroszlánt?

Figyelt kérdés
2010. jún. 13. 16:46
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
0%
nem mondom hogy hülyeség hinni a horoszkópokban de aki képes általánosítani egy horoszkóp alapján az gyökéééééér én is oroszlán vagyok és szinte semmi nem igaz rám azokból a tulajdonságokból amiket itt írkáltok minden ember más és lényegtelen hogy ki mikor született
2010. jún. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:
38%

Hát megszívtad ezzel a kérdéssel, mindenki csak beszól :DD

Szerintem számold ki a Jupiter Marshoz képesti állását és az eredmény normál alakjának egészre kerekített értéke (pl 6,3~ 6) legyen az a nap, amikor megszólítod. Aztán számold ki ennek a logaritmusát és a gyökét, majd oszd el a kettő összegét a Nap-Jupiter távolsággal és a normál alak megadja az időpontot is. Ezután már csak meg kell nézned egy álmoskönyvben a havi álomnaplód alapján, hogy miket tanácsos neki mondani, valamint az Oroszlán csillagkép várostérképre vetített pontjain (különböző helyszínek jönnek ki) igyekezz találkozni vele. Ha sikerült meghódítani, akkor gyorsan ess is teherbe, hogy el nhezebben meneküljön, ha megtudja, hogy a horoszkópja alapján szedted fel. ;x

2010. jún. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
HOGY TI MEKKORA BARMOK VAGYTOK!!!!!!!!!!!!!!
2010. jún. 20. 22:37
 24/28 anonim ***** válasza:
27%
sztem egy fél döglött zebra lenne a legjobb megoldás
2010. jún. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
0%
gondolom tudod miért van bojt a farka végén...
2010. jún. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
52%

Én lány vagyok és szűz a horoszkópom, párom oroszlán. Nem volt semmi különös, sokszor találkoztunk, beszélgettünk és jött a szerelem. Hajrá! :) 4 éve együtt vagyunk.

20/L

2010. jún. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Nekem egyik kapcsolatomban pont fordítva volt, párom volt szűz, én pedig oroszlán vagyok, bár lehet nem az a tipikus pompakedvelő egoista dög, amilyennek sokan hiszik az oroszlánokat. :) Elég intenzív, tüzes kapcsolatunk volt, hullámvölgyekkel tarkítva, mert ő folyton apáskodni akart felettem és mindig mindent jobban tudott, valamint ha esetleg ő hibázott, s én szóltam, akkor egyből jött a mártíromság...és meg volt áldva az ezotériával, néha túlságosan is! :)) Szóval nekünk ez nem jött be, mert ha nagyon ragaszkodunk az ezoterikus papírformához, akkor az oroszlán virgonc, független természet, míg a szűznek erős a kritikai érzéke, s teremt magának egy saját rendszert, amiben élhet - ebből adódóan nem ígérkezik felhőtlennek a kapcsolat, de azt tartsd szem előtt, hogy ne mulassz el egyetlen szerelmet sem azért, mert a horoszkóp más mond, és ne fogd majd a későbbi problémákat is arra. A lényeg, hogy minden ember más, időt kell hagyni a másiknak, és ami a legfontosabb: a KOMPROMISSZUM.
2010. szept. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
a busmanok biztos tudnak valami jó praktikát ;)
2010. szept. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!