Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szűz lány hogy hódítson meg...

Szűz lány hogy hódítson meg egy Oroszlánt?

Figyelt kérdés
2010. jún. 13. 16:46
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
60%

"Azért mert mi nem korlátolt emberek vagyunk mint te, és a kapcsolatban a kölcsönös szimpátiára és egyébb érzelmeinkre halgatunk, nem pedig ügyefogyott baromságokra nem kell lenézni."


Ez vicces. Korlátoltként megkérdezhetem, hogy a horoszkópnak mi köze a kölcsönös szimpátiához? Én ügyefogyott baromként szerelemből házasodtam, és rohadtul nem érdekel, hogy mi a férjem horoszkópja.

2010. jún. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
65%
Kedves 06:52 én az előttem írt kommentre válaszoltam, olvasd el megint. Mert hasonlóan hozzád Szimpátiára alapozva imerkedtem anno. És szerelemböl házasodtam, nem pedig horoszkópot hasonlígatva.
2010. jún. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
65%
Bocsi 06:58-as ra javítva
2010. jún. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
45%
Látom nem sikerül megérteni még egy szó jeelntését sem, nem még egy egész mondatét :) Nem is vártam tőletek mást :) Arra értettem, hogy korlátoltak vagytok, hogy nem fogadjátok el, ha valaki esetleg hinni merészel a horoszkópban, mert ti nem és még idejöttök poénkodni meg szórakozni. Rólatok ennyit :)
2010. jún. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim válasza:
45%
Szerintem hagyd a fenebe, a ket jegy nemigazan illik ossze. A vegen te leszel az aki csalodni fog. Ha mindenfelekeppen meg akarod fogni, akkor bizony le kell fekudnod neki, naponta tobbszor is. Ilyenek ezek az oroszlanok... Aztan ugyis jon egy uj preda. Valaki irta, hogy egoistak az oroszlanok, milyen igaza van! :)
2010. jún. 19. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
61%
Kísérje el Ózhoz, hogy adhasson neki bátorságot.
2010. jún. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim válasza:
41%

Szerintem pont hogy a szűz jegyűek az idegesítőek. Túlzott rendmánia, precizitás, minden csak úgy jó ahogy ők csinálják..

Én oroszlán vagyok és a párom is az, így jól megvagyunk. Szűzzel nem jönnék ki.

2010. jún. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim válasza:
18%

Hogy hihetnek emberek a horoszkópoknak én fel nem bírom fogni. Magyarország 10 milliós lakosságának akkor 1/12 része egyformán gondolkodik érez cselekszik? Csak azért mert egy hónapban születtek? Ekkora hülyeséget basszus! Eldönteni egy fiúról meg egy lányról hogy összeillőek e csak a születésük dátumából oltári nagy baromság.

Két hete létszámleépítést tartottam a vállalkozásomban. Bejött Gyula dolgozni félórás késéssel. Bocsánat kérés helyett azt mondta leszarja ezt a fél órát mert neki a horoszkópja megírta hogy ma jó napja lesz. Mondtam neki hogy bacca meg a horoszkópját mert ki van rúgva! Valóban jó napja lett. Egész nap sétálgathatott a városban. Szívhatta a friss levegőt. Napozhatott kedvére. Süttette a hasát amit nemsokára nem lesz neki mivel megtölteni.

2010. jún. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim válasza:
52%

Most szabadfordítani fogok:

"Yes, it tells us that you participate in the mass cultural delusion that the Sun's apparent position relevant to arbitrarily defined constellations at the time of your birth somehow affects your personality."

"Igen, megtudtuk rólad, hogy kiveszed a részed abból a tömeges tévedésből, mely szerint a Nap látszólagos helyzete a születésed időpontjában, önkényesen meghatározott konstellációkhoz képest valahogy kihatással van a személyiségedre..."

Azért csak gondoljatok bele, még a japán vércsoporthoroszkópnak is több értelme van, mert az legalább olyan dologból ítél, aminek köze van az egyénhez valamennyire. Igazság szerint annak is kb alig van értelme, mert a személyiség kialakulása annyira komplex folyamat, és annyi tényező befolyásolja, hogy még ha kihatással is van rá a horoszkóp, akkor is csak egy a sok dolog közül, ami kialakítja.

Ez a horoszkop dolog olyan, mint a gorogoknel az onbeteljesito joslat, amit ha az illeto nem hallott volna, nem tortenne meg vele, mert nem probalt volna mindent megtenni ellene... Tehat aki hisz benne, az elobb-utobb tenyleg olyan lesz, ahogy a horoszkopja mondja... De az ujsagba irt napi horoszkopok meg tenyleg nevetsegesek, az ember napi szintu eletere biztos nem lehet kihatassal a dolog. Raadasul mind szinte ugyanazt irja, es teljesen altalanossagban...

2010. jún. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
0%

egy jó nagy szelet hússal....



gyakorlatilag azért nem fogsz normális választ kapni, mert a kérdés is hülyeség. ugyan úgy állj hozzá mint bárki máshoz és ha bejöttök egymásnak akkor lesz valami a dologból. ha meg nem , még mindig próbálkozhatsz a hússal...

2010. jún. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!