Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szűz lány hogy hódítson meg...

Szűz lány hogy hódítson meg egy Oroszlánt?

Figyelt kérdés
2010. jún. 13. 16:46
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
83%
Előbb adja tudtára erényét, aztán majd meglátjuk mi lesz... :D
2010. jún. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
KOMOLY VÁLASZOKAT LEHETNE???!
2010. jún. 13. 17:16
 3/28 A kérdező kommentje:

ok.Átírom:::::hogy az okosok ne köthessenek belém: EGY SZŰZ HOROSZKÓPÚ LÁNY HOGYAN TUDNA MEGHÓDÍTANI EGY OROSZLÁN FIÚT?!

ismerem,és évf.társak vagyunk

2010. jún. 13. 17:18
 4/28 anonim ***** válasza:
20%

Sajnállak benneteket korlátolt neveletlen rosszindulatú bunkók! Ezt a kategóriát azoknak találták ki, akik hisznek benne. Ti akik nem tudtok olvasni/értelmezni dolgokat ne járjatok ide baromságokat írogatni!


[link]

2010. jún. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
34%

Inkább sehogy. Az Oroszlán az egyik legidegesítőbb jegy, amivel valaha is dolgom volt. (Igaz, én Bika vagyok.)


De ha nagyon akarod azt a fiút, nézz utána a jegyeitek tulajdonságainak (aszcendensek is!!!), ismerd meg a konkrét fiút, és úgy dolgozz ki stratégiát. Minden ember más...

2010. jún. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
68%
Szégyeljétek össze magatokat irgumburgum! XD
2010. jún. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
47%

Sajnállak benneteket korlátolt neveletlen rosszindulatú bunkók! Ezt a kategóriát azoknak találták ki, akik hisznek benne. Ti akik nem tudtok olvasni/értelmezni dolgokat ne járjatok ide baromságokat írogatni!

Azért mert mi nem korlátolt emberek vagyunk mint te, és a kapcsolatban a kölcsönös szimpátiára és egyébb érzelmeinkre halgatunk, nem pedig ügyefogyott baromságokra nem kell lenézni.

2010. jún. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
58%

Bókoljál neki...az oroszlánoknak bazi nagy egojuk van :D

ám én is szüz lány vagyok,és 4évig jártam oroszlánnal.

Csak én túl kritikus voltam ugyebár,túl sokat soroltam a hibáit...és ebből elege volt.Nekem meg abból volt elegem ,hogy folyton megcsalt más csajokkal(ugyebár imádott vadászni más csajokra).Egyb. mi is évfolyamtársak voltunk.

Szóval azt tanácsolom hogy fényezd,de azért hagyd maagad meghóditani.És legyél mindig ápolt és szép =)

2010. jún. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
42%

én oroszlán fiú vagyok. azt szeretem, ha sokat kényeztetnek, pl simogatják (gyengéden masszírozzák

) a hátamat, mellkasomat, stb, ezzel mindig le lehet venni a lábamról.


a jó szexet sem vetem meg... :)

2010. jún. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
52%
Bazz, én Szűz lettem, és ugyanez a jellemzésem... Na nem a horoszkópomban... Az más tulajdonságainkat emeli ki (igen, a tieidet is!)
2010. jún. 15. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!