Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szeretitek a saját horoszkópot...

Szeretitek a saját horoszkópotokat? , ha nem akkor milyen jegyűek szeretnétek lenni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 10. 20:06
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
56%

tegnapelőtt 09:30


akkor örülj neki,mert egyszer egy ilyen nagypofájunak vertem be a képét,de akkor hirtelen nem tudta miért kapta!5 perc múlva már érdekes mód igen,ezt lehet otthon elnézik,de lehet egy idegen már nem!!

2010. jún. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:

Tegnap előtt 9:30 as vagyok:)


Rám ha valaki kezet emel előbb ütöm le annál, hogy ő észrevette volna, hogy meg akarom verni:D

Na de mindegy...amugy a Kínai horoszkópom a kutya...ami miatt lenyugszom hamar és "megszelídít"

2010. jún. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Fantasztikus!!!!
2010. jún. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem a horoszkopomat bika :D De azért kiváncsiságból kiprobálnám milyen skorpiónak lenni :D
2010. jún. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
vastagon leszarom a horoszkópot! mindegy melyiket nézem ugyanolyan általánosságokat ír. amik bárkire igazak. tuti hogy öregasszonyok írják heti 2ezerért.
2010. júl. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!