Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szeretitek a saját horoszkópot...

Szeretitek a saját horoszkópotokat? , ha nem akkor milyen jegyűek szeretnétek lenni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 10. 20:06
1 2 3
 11/25 BlackSword ***** válasza:
7%

Szerintem meg te vagy hülye kedves kérdező... Mivel az ember személyiségét nem csak a horoszkópja határozza meg, hanem a környezet ahol felnőtt, és a génállomány amelyet örökölt... Sokat számit, hogy kit hogyan nevelnek, és milyen környezetben nőtt fel, de ez ugye akkor rossz témakör, mert a tudományok témában a pszihológia és filozófia találkozásnál van, és nem a fantazmagóriában...


De a kérdésedre válaszolva, örülök, hogy én én vagyok, de egy fél pillanatig elszaladva a gondolattal: ha én nem ez az én lennék, hanem egy másik én, akkor annak örülnék... De biztos ami biztos, hogy akkor sem gondolkodnék, hogy más akarjak-e lenni... Amíg egy tökéletlen szubsztancia a tökéletességre törekszik, addig tökéletes, mert a megteremtett "tökéletes" a leginkább tökéletlen... ergo nem akarok magamból bármit is megváltoztatni, mert a jó és a rossz tulajdonságaimmal vagyok én én, és ha bármi megváltozna, akkor az az én már nem én lennék...

2010. jún. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 BlackSword ***** válasza:
0%

Jah a horoszkópom kihagytam, ami lehet sokat magyarát a hevességemen: tűz jegyű nyúl...

De ha az indiai érdekel akkor tűz jegyű kos

2010. jún. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Milyen buta és faragatlan emberek élnek a földön,ez csak azt mutatja,hogy mennyire nem szeretitek azokat akik foglalkoznak valami mással is,nem csak magukkal,ezeknek azt ajánlom inkább ne írjanak választ a kérdésre.A kivételeknek pedig nagyon szépen köszönöm a válaszukat!
2010. jún. 11. 13:00
 14/25 anonim válasza:
100%
A horoszkóp jellemzésekben igenis sok igazság van! Én rák vagyok,nem mindig szeretem,mert túl érzékeny vagyok,ami szinte minden rákra jellemző,valamint eléggé határozatlan...ilyenkor jó lenne kissé erélyesebbnek lenni.Te nem szereted,azért kérdezted?
2010. jún. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
45%

20:27 vok.

Engem nagyon érdekel az ezotéria de az a rész h horoszkóp abban nem nagyon hiszek és tényleg nem attól lesz ilyen meg olyan az ember amilyen hanem pl. attól h hogy nevelik a szülei.

2010. jún. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Szeretem is meg nem is,úgy vagyok vele vízöntő vagyok kos aszcendensel és nem a leg híreseb,legnépszerűbb jegy,inkább lennék halak vagy bak,esetleg nyilas.:D köszönöm a válaszodat!
2010. jún. 11. 20:18
 17/25 anonim válasza:

Én kos vagyok:) És nagyon illik rám:) Szeretek kos lenni:)

Csak néha egy makacs agresszív állat vagyok:) De ezt elviselik a környezetemben lévők:) Mert tudják hogy ez csak 5 perc és elmúlik:)

2010. jún. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
hehe,ez is jó :D:D
2010. jún. 13. 09:57
 19/25 anonim ***** válasza:
Én Skorpió vagyok, 25 éves lány. Abban a tekintetben szeretek Skorpió lenni, hogy kitartó vagyok, kiállok a szeretteim mellett és hűséges vagyok, viszont a féltékenységet és az indulatkitöréseket nem kértem XDDDD
2010. jún. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
minenki olyan amilyen,azon ne akarjál már változtatni!!
2010. jún. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!