Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Véleményem szerint a halak...

Véleményem szerint a halak vonzzák az embereket, szerintetek?

Figyelt kérdés
2010. jún. 9. 13:45
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

01:09

Basszus, én meg dobtam egy skorpiót az oroszlán barátomért.

Én nem tudom, számomra sokkal vonzóbb és férfiasabb az oroszlán férfia a skorpiónál. Mondjuk annyira nem ismertem meg a srácot, mivel felszínes ismertség után is baromira vonzódtam hozzá, így inkább elmenekültem, hisz barátom van. De ő tipikus oroszlán, igazából nagyon magányosnak érzem magam mellette sokszor, egyáltalán nem érzem azt, hogy annyira oda lenne értem.

De ez a skorpió fiú még idegesítőbb, állandóan szó nélkül lelépett a színről, nem válaszolt levelemre, aztán mégis, a legváratlanabb időpontban képes lett volna velem találkozni. Most is mikor végre nagy nehezen rászántam magam, hogy BARÁTILAG találkozok vele, és közölte is, hogy szívesen találkozna, na azóta se írt, már vagy 1 hónapja.

Na én ettől falra tudok mászni. Jó, én se voltam valami következetes, volt amikor nagyon-nagyon-nagyon szeretett volna velem telefonon beszélgetni e-mail helyett, már meg is beszéltük, hogy mikor hív, de én az utolsó pillanatban lemondtam és megkértem, hogy ne hívjon. Biztos ez nem esett túl jól neki.

De van egy csomó tulajdonsága, amitől megőrülnék. Olyan kiegyensúlyozatlannak tűnik, hamar ideges lesz, az én párom maga a megtestesült nyugalom, és ezt imádom benne.

Akárhogy is nézem, számomra az oroszlán a tökéletes, még ha esetleg feleannyira se szépfiú, mint a skorpió (az én skorpióm ránézésre egy álompasi, az oroszlánom meg második ránézésre az, inkább olyan titokzatos, és félelmetesen szép szeme van és imádom az arcélét, az állát, hú...mindenét), szóval nekem halak nőnek az oroszlán pasi lenne a tökéletes, csak van egy olyan érzésem, hogy egy dolog nem stimmel: az oroszlánnak nem tökéletes a halak:(

2010. jún. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:
0%

@Előző


O.o Haverrrrrrr.....

2010. okt. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!