Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Véleményem szerint a halak...

Véleményem szerint a halak vonzzák az embereket, szerintetek?

Figyelt kérdés
2010. jún. 9. 13:45
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

01:30 vagyok

március 2-án születtem:D

Nem tudom, mennyire keveredtem, mivel:D

De az biztos, rám a halak jó tulajdonságai illenek legjobban:D ^^

2010. jún. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
van aki március 10-én született?,az írjon valamit magáról!ha van.
2010. jún. 13. 16:11
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellene rinyálni a halakat. Sokkal idiótább, pl. a mérleg és az ikrek jegyűek...
2010. jún. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim válasza:
100%

Az összes skorpiónak üzenném hogy a halakkal ritka jó párost alkotnak mind barátságban, mind szerelemben. A szűzzel úgy szintén. Hiszem hogy kb azért lett teremtve a mindent lenyelő, befolyásolható halak, hogy elviselje a szűz kötekedését, a bak földhözragadtságát, és a skorpió hátulról irányító taktikázását. Ugyanis ezek nem a legszeretetreméltóbb tulajdonságok. Az hogy életképtelen lenne egy halak megintcsak kétoldalú dolog, nem valami pozitívum hogy a mai világ jelszava az "érvényesülj, bármi áron, taposs át mindenkin, és csak a te értekeidet nézd". A halak nem ilyen. És ez etikai szempontból azért mégse olyan szörnyű... Hogy meg lehet győzni, beismeri ha igaza van, meghallgatja a másikat, sőt foglalkozik is a másikkal, és mély érzései vannak. Igen, lehet gyengeségnek vélni, de aki ezt annak veszi, az felszínes, de bizonyára sikeres. Mert nem játsza hogy ért valamihez, ha közben fogalma sincs róla, mint az ikrek, viszont elkötelezettségi problémája sincs mint a vízöntőknek. Ő sokat gondolkodik, mindenről, nem hiába, ugyanis a fejjel falnak nekifutó kos az első, míg a mindent megfontoló halak a tizenkettedik az állatövben aki állítólag tanult az előtte lévő jegyek hibáiból.

Nem fogok szidni senkit,meg semmit, meg talán kicsit jobban hiszek én is benne, mint kellene, ki tudja, halak vagyok, bizonytalan, mivel ellentétes érvek húznak teljesen más irányba, ahogy a halak szimbóluma is mutatja. Kicsit elragadtak az indulatok, de nem bírom ha szidják:D

2010. jún. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
Jajj nem ugy gondoltam,nem akartalak megsérteni csak kíváncsiságból kérdeztem sajnálom ha megsértettelek.
2010. jún. 15. 09:14
 26/32 anonim válasza:
Bakok a királyak
2010. jún. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim válasza:

Előző vok


Amúgy a Halakat én is ilyen pesszimistáknak ismertem meg

és nem értem, holott tudnának örülni az apróbb dolgoknak is.


Néha tényleg hisztiznek. =D


Szerintem annyira nem vonzzák az embereket

2010. jún. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

szereted a hal rudit?

Szereted beletenni a szádba?

-igen

Akkor Homohal vagy :)


Éljen a South Park!

2010. jún. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim válasza:

Előző kapta az upot. Én értékelem^^

Én szűz vagyok, és nem nagyon szeretem a halakat, esetleg a paprikásat, vagy a pisztrángot. Kimondottam utálom a rendőröket.

Az akvárium előtt állva sokszor elgondolkodom, hogy a halak vonzanak engem, mivel én állok az akvárium előtt, nem pedig ők lebegnek az ablakom előtt. Így valszeg ők vonzanak engem nem pedig fordítva.

Jó, most Felsőzsolca kivétel, az nem azé vót ha esetleg volt ilyen ablakelőtthallebegés:)

2010. jún. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
ha tobbsz be csalit!!!!!!!
2010. jún. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!